Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Łyżwy regulowane

Łyżwy są niezbędnym wyposażeniem łyżwiarzy figurowych i hokeistów. Taniec na lodzie i hokej to popularne sporty olimpijskie, które mają długą tradycję. Jednak każdy...

Łyżwy są niezbędnym wyposażeniem łyżwiarzy figurowych i hokeistów. Taniec na lodzie i hokej to popularne sporty olimpijskie, które mają długą tradycję. Jednak każdy może cieszyć się z uprawiania łyżwiarstwa rekreacyjnie. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje łyżwy dla początkujących i zaawansowanych.

Łyżwy – niezastąpiony zimowy sprzęt sportowy

Czy jest coś wspanialszego od ślizgania się po lodowisku w dobrze dobranych łyżwach? Jeśli też jesteś zdania, że nie, koniecznie sprawdź, jak szeroki wybór tych produktów proponujemy. Dla ułatwienia wyszukiwania odpowiednich łyżew mamy podział na kategorie zależne od przeznaczenia:

Dla najmłodszych oferujemy łyżwy saneczkowe, które pomagają w utrzymaniu równowagi. Dla starszych dzieci zalecamy łyżwy regulowane, które mogą być rozszerzane, aż o 3 rozmiary, dzięki czemu mogą służyć do 3-4 lat!

Łyżwy zostały przetestowane w niemieckim TÜV-GS i ASTM International i spełniają surowe normy bezpieczeństwa ustanowione przez Europejski Komitet Normalizacyjny – certyfikat EN-71.

Ciekawą propozycją są też inne łyżwy regulowane. Jeżeli szukasz produktu, który łączy w sobie funkcje łyżew do jazdy na lodzie i rolek do jazdy na suchym terenie, nasze łyżwy 2w1 to strzał w dziesiątkę! To sprzęt idealny dla osób pragnących cieszyć się aktywnością fizyczną niezależnie od pory roku. Łyżworolki zaoszczędzą Ci miejsca w domu oraz pieniędzy budżecie, biorąc pod uwagę fakt, że kupujesz jedną parę o dwóch funkcjach.

Bogaty wybór sprzętów do sportów zimowych od inSPORTline

Łyżwy to tylko część naszej kompleksowej oferty na zimowe sprzęty sportowe. Znajdziesz u nas wszystko, co pozwoli Ci się cieszyć aktywnością podczas chłodnych i śnieżnych dni – sanki, sprzęt snowboardowy, sprzęt narciarski, sprzęt hokejowy, gogle, ochraniacze, odzież ocieplaną i inne akcesoria. Zapraszamy na wygodne zakupy online!

Łyżwy regulowane

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter