Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kaski motocyklowe z otwieraną szczęką - damskie i męskie

Kask szczękowy to bardzo komfortowy wariant ochrony głowy motocyklisty. Jego konstrukcja składa się ze skorupy, która ma dolną część otwieraną przy pomocy wmontowanych...

Kask szczękowy to bardzo komfortowy wariant ochrony głowy motocyklisty. Jego konstrukcja składa się ze skorupy, która ma dolną część otwieraną przy pomocy wmontowanych tam zawiasów. Dzięki temu kask z otwierana szczęką ułatwia komunikację, wystarczy ją podnieść i można zapytać o drogę lub porozmawiać ze sprzedawcą na stacji benzynowej. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje kaski motocyklowe szczękowe renomowanych marek W-TEC i WORKER.

Kaski szczękowe — damskie i męskie

Kask motocyklowy szczękowy zapewnia doskonałą ochronę i komfort podczas jazdy. Sprawdzi się zarówno na dłuższych trasach, jak i do jazdy po mieście. Ważne, aby był prawidłowo dopasowany do głowy użytkownika.

Kaski szczękowe charakteryzują się:

  • redukującym opór powietrza aerodynamicznym kształtem,

  • miękkim wykończeniem wewnątrz dla komfortu noszenia,

  • anatomicznym dopasowaniem do kształtu głowy oraz szczęki,

  • posiadaniem wywietrzników, które dbają o właściwą cyrkulację powietrza,

  • łatwym w obsłudze mechanizmem unoszenia szczęki kasku,

  • trwałym, wysokiej jakości wykonaniem ze specjalnie dobranych materiałów.

Kaski z otwieraną szczęką W-TEC i WORKER mają jedną niezaprzeczalną zaletę w porównaniu z klasycznym kaskiem integrowanym, która polega na łatwości w złożeniu i przechyleniu przedniej części kasku.

Ta funkcja będzie doceniana głównie przez osoby noszące okulary. Również sama osłona może być przechylana. Inne zalety naszych modularnych kasków to komfortowa wyściółka, wytrzymałość i ogólny komfort. Kaski szczękowe otwierane są odpowiednie dla wymagających użytkowników, którzy szukają zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. Kaski zapewniają ochronę całej Twojej głowy, w tym podbródka i oczu i są idealne do podróżowania po drogach.

Wszystkie modularne kaski z podnoszoną szczęką W-TEC i WORKER spełniają najwyższe europejskie standardy homologacji.

Kask szczękowy damski lub męski to tylko część z naszej oferty produktów do ochrony głowy motocyklistów. Znajdziesz u nas również kaski otwarte, kaski skuterowe i wiele innych. Zapraszamy!

Kaski motocyklowe z otwieraną szczęką - damskie i męskie

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter