Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kaski motocyklowe otwarte z blendą

Kaski motocyklowe otwarte wyróżniają się brakiem części osłaniającej szczękę. Dzięki temu są lekkie i zapewniają lepszą wentylację powietrzem podczas jazdy. Motocyklista...

Kaski motocyklowe otwarte wyróżniają się brakiem części osłaniającej szczękę. Dzięki temu są lekkie i zapewniają lepszą wentylację powietrzem podczas jazdy. Motocyklista ma w nich też większą widoczność, co może znacznie przyspieszyć jego czas reakcji. Kaski otwarte są polecane do jazdy z prędkością do 50-60 km/h, np. dla użytkowników chopperów. Przy większych prędkościach mogą nie zapewnić dobrej ochrony przez brak części szczękowej. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje najlepsze kaski otwarte renomowanych marek W-TEC i WORKER.

Kaski motocyklowe otwarte z blendą

Kaski otwarte motocyklowe dobrze sprawdzają się do jazdy w warunkach miejskich, w których duże prędkości nie są możliwe ani konieczne. Jazda w takim ochraniaczu w ciepłe dni pozwala na prawidłową wentylację twarzy i ułatwia oddychanie. Brak pełnego zabudowania umożliwia swobodne obserwowanie innych użytkowników ruchu i prawidłową ocenę sytuacji na drodze.

Otwarte kaski motocyklowe bardzo łatwo się zakłada, a do ich zalet można zaliczyć też:

  • lekkość — średnia waga, jaką ma kask motocyklowy otwarty to około 1300 gramów,

  • otwartą, zapewniającą prawidłową wentylację budowę,

  • większość produktów to kaski motocyklowe otwarte z blendą, która zapewnia ochronę przeciwsłoneczną.

Trzeba jednak pamiętać, że kaski tego typu oferują niższy poziom bezpieczeństwa i są słabo wygłuszone. Z tego względu wybierając je, koniecznie trzeba wiedzieć, do jakiej jazdy mają służyć.

Oferowane przez nas kaski otwarte z blendą W-TEC i WORKER są odpowiednie dla wolniejszych motocyklistów, którzy zwykle nie podróżują z dużą prędkością. Te kaski nie posiadają ochrony podbródka, mają tylko oddzieloną uchylaną osłonę.

Otwarte kaski są idealne do skuterów lub wolniejszych motocykli. W tej kategorii można również znaleźć kaski w trzech czwartych, bez ochrony na oczy, które można często zobaczyć wśród miłośników Harley’ów lub chopperów.

Wszystkie otwarte kaski W-TEC i WORKER spełniają najwyższe europejskie standardy homologacji.

Zachęcamy do obejrzenia naszej pozostałej oferty na kaski motocyklowe, w tym kaski z otwieraną szczęką, a także kaski skuterowe.

Kaski motocyklowe otwarte z blendą

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter