Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kaski na quada - damskie, męskie i dla dzieci

Kaski na quada są elementem, w który powinni wyposażyć się wszyscy miłośnicy tych pojazdów. Odpowiednio dobrane kaski na quad zapewniają bowiem skuteczną ochronę...

Kaski na quada są elementem, w który powinni wyposażyć się wszyscy miłośnicy tych pojazdów. Odpowiednio dobrane kaski na quad zapewniają bowiem skuteczną ochronę przed groźnymi obrażeniami, spowodowanymi, np.: przez kamienie, żwir czy pył. Chronią także głowę w razie upadku. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje kaski do quadów dla dorosłych i dzieci.

Kaski na quada — dla dorosłych i dzieci

Kask na quada dla dzieci powinien wyróżniać się konstrukcją, jaką mają modele off-road. Zapewniają one najskuteczniejszą ochronę, nie ograniczają widoczności i są dostosowane do jazdy w terenie.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa kaski na quada powinny mieć:

  • odpowiednią konstrukcję, czyli podłużną skorupę, mocno przylegającą do głowy i twarzoczaszki,
  • wzmocnioną skorupę, wykonaną z trwałych materiałów, np. kompozytu czy włókna węglowego,
  • osłonę szczęki, integralną, wzmocnioną i skonstruowaną tak, aby chroniła podczas jazdy i ewentualnego zderzenia,
  • otwarty wizjer, który zapewni odpowiedni kąt widzenia oraz pozwoli na zastosowanie dodatkowych gogli.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kask na quada z szybką, jak i kask na quada z goglami. Posiadamy kaski W-TEC i WORKER bardzo podobne do kasków motocross pod względem konstrukcji i masy. Są lekkie i zapewniają wysoki poziom ochrony głowy i podbródka. Spełniają też najwyższe europejskie standardy homologacji.

Oprócz tego oferujemy kaski motocyklowe, w tym dziecięce kaski motocyklowe, akcesoria do kasków motocyklowych i inne akcesoria motocyklowe.

Kaski na quada - damskie, męskie i dla dzieci

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter