Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Hulajnogi tradycyjne

Hulajnogi to coraz popularniejszy środek transportu, z którego chętnie korzystają zarówno dla dzieci, jak i dorośli. Choć każda z nich składa się z podestu, kółek...

Hulajnogi to coraz popularniejszy środek transportu, z którego chętnie korzystają zarówno dla dzieci, jak i dorośli. Choć każda z nich składa się z podestu, kółek i kierownicy, mogą różnić się przeznaczeniem, materiałami, z których są wykonane, osprzętem oraz kształtem. W naszym internetowym sklepie sportowym mamy zarówno hulajnogi tradycyjne, jak i hulajnogi terenowe czy hulajnogi wyczynowe. Znajdziesz tu również niezbędne akcesoria do hulajnóg.

Hulajnogi dla dzieci i dorosłych

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór hulajnóg WORKER, YEDOO oraz Hello Kitty, które są na rynku już od ponad 10 lat. Hulajnogi marki WORKER spełniają surowe normy bezpieczeństwa zgodne z europejską normą EN-71 oraz niemieckim TÜV NORD i ASTM International.

Aby łatwiej było znaleźć idealny egzemplarz, hulajnogi podzieliliśmy na podkategorie m.in.:

Nasze hulajnogi dla dzieci i dorosłych są wykonane z wysokiej jakości trwałych materiałów i mają bogate wyposażenie. Modele dla dorosłych posiadają większe koła, dzięki którym jazda po nierównym terenie jest łatwiejsza.

Hulajnogi zwykłe czy elektryczne mogą przysporzyć użytkownikom wiele zabawy i radości. To także dobra alternatywa do poruszania się po mieście. Hulajnogi dla nastolatków i dla młodzieży, mogą im służyć do dojazdu do szkoły.

Sprawdź też nasz pozostały sprzęt sportowy, np. ochraniacze rowerowe.

Hulajnogi tradycyjne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter