Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Hulajnogi Elektryczne, Skutery z siodełkiem

Hulajnogi elektryczne to najnowszy trend wśród tych pojazdów. Są one coraz popularniejszym środkiem transportu, stanowiącym doskonałą alternatywę dla rowerów czy...

Hulajnogi elektryczne to najnowszy trend wśród tych pojazdów. Są one coraz popularniejszym środkiem transportu, stanowiącym doskonałą alternatywę dla rowerów czy samochodów. W miejskiej przestrzeni można znacznie szybciej i łatwiej dotrzeć na nich do celu unikając korków. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje hulajnogi elektryczne dla dzieci i dla dorosłych. Zobacz, w czym możesz wybierać!

Hulajnogi elektryczne — szeroki wybór

Hulajnogi elektryczne kształtem są podobne do klasycznych modeli, ale ich funkcjonalność znacznie się różni. Są one wyposażone w silnik (napęd elektryczny), akumulator i "gaz" regulujący prędkość. Pod tym względem przypominają nieco skutery elektryczne.

Elektryczne hulajnogi w naszej ofercie mogą różnić się między sobą w kilku podstawowych aspektach, takich jak:

  • moc silnika, która zwykle wynosi od 250 do 600 W, pojemność akumulatora i napięcie,
  • pojemność baterii od 4,4 do 18 Ah,
  • zasięg – podawany w minutach lub kilometrach,
  • maksymalna prędkość, od 10 do 35 km/h,
  • nośność (limit wagi) – 100-200 kg, dzięki czemu dorośli również mogą cieszyć się jazdą na hulajnodze elektrycznej.

Dostępne są też hulajnogi elektryczne z siedzeniem, co może być jednym z czynników decydujących o wyborze modelu. Podobnie jak kolor, waga, rodzaj kół czy też wyposażenie hulajnogi w żyroskop, zapobiegającym przewróceniu się. Wszystkie inne istotne funkcje można znaleźć w opisie technicznym każdego produktu.

Tym, co jeszcze różni hulajnogi elektryczne, jest cena. W naszym sklepie znajdziesz modele na każdą kieszeń, których bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy:

Hulajnogi elektryczne z siodełkiem lub bez są bardzo praktycznymi pojazdami do poruszania się w mieście czy wszędzie tam, gdzie jest wystarczająco twarda nawierzchnia. Jazda na nich potrafi też sprawić dużo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W naszej ofercie znajdziesz też ogromny wybór sprzętu sportowego i akcesoriów przydatnych do uprawiania sportu, takich jak kaski czy ochraniacze rowerowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Hulajnogi Elektryczne, Skutery z siodełkiem

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter