Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Jak wybrać odpowiednie urządzenie do terapii światłem?

Jak wybrać odpowiednie urządzenie do terapii światłem?
Jak wybrać odpowiednie urządzenie do terapii światłem?

Chcesz oddać się dobroczynnemu działaniu terapii światłem, ale nie wiesz, które urządzenie najlepiej spełni Twoje oczekiwania? W tym artykule znajdziesz przejrzyste informacje o wszystkich produktach z naszej oferty. Jeśli szukasz więcej informacji na temat spektrum światła i tego, jak jego poszczególne części wpływają na skórę i ogólnie na organizm człowieka, przeczytaj najpierw nasz artykuł na ten temat, czym jest światłoterapia i jakie korzyści może przynieść organizmowi?


URZĄDZENIA OBEJMUJĄCE CAŁE SPEKTRUM ŚWIATŁA
Świeć wszystkimi kolorami

Najszersze zastosowanie mają urządzenia multispektralne, takie jak maski LED czy tunele świetlne. Produkty te stosuje się wyłącznie na twarz, a ich głównym celem jest poprawa jakości skóry. I to właśnie rodzaj skóry decyduje o wyborze długości fali (koloru) światła, które zostanie użyte. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenia te:

stymulują produkcję kolagenu i elastyny
eliminują szkodliwe bakterie w skórze
wygładzają zmarszczki
zmniejszają zaczerwienienia
ujędrniają skórę
wyrównują kolor pigmentu

 

☀️ Maski LED

Maseczki do twarzy LED pomagają zachować zdrową, jędrną i idealnie wygładzoną skórę. Są jednymi z najskuteczniejszych narzędzi w walce z niedoskonałościami skóry. Wewnętrzna część maski wyposażona jest w diody LED, które pokrywają cały obszar twarzy. Niektóre rodzaje masek zapewniają specjalną ochronę oczu, więc można w nich nawet czytać lub oglądać telewizję.

☀️ Tunele świetlne

Zapewnią Ci taką samą upiększającą i regenerującą pielęgnację, jaką otrzymałabyś w salonie kosmetycznym. Wiele kosmetyczek włącza je również do swoich usług. Działają na tej samej zasadzie co maseczki. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak ultradźwiękowy nawilżacz skóry.URZĄDZENIA NA PODCZERWIEŃ
Podładuj akumulatory

Terapia światłem bliskiej podczerwieni (NIR) dociera do komórek głęboko w tkankach, stymulując tworzenie mitochondriów i zwiększając produkcję energii komórkowej. Ta część spektrum działa głębiej niż wszystkie inne i ma korzystny wpływ zwłaszcza na mięśnie i stawy. Jej korzyści to m.in.:

wzmocnienie odporności
przyspieszenie regeneracji mięśni i stawów
zwiększenie sprawności fizycznej
korzystny wpływ na jakość snu
poprawa stanu psychicznego​​​​​​​
uspokojenie organizmu
 

☀️ Panele i lampy na podczerwień

Lampy i panele na podczerwień działają na tej samej zasadzie, zależy to tylko od tego, jak duży obszar chcemy naświetlić. Lampy nadają się szczególnie do okolic twarzy i szyi, natomiast największy panel na podczerwień może z łatwością pokryć całe ciało. Promieniowanie podczerwone nie jest widoczne dla ludzkiego oka, dlatego wszystkie urządzenia uzupełniane są o światło czerwone. Z tego powodu należy zawsze nosić okulary ochronne.

URZĄDZENIA SKUPIAJĄCE SIĘ NA PRODUKCJI KOLAGENU
Odmłodniejesz razem z nami!

Głównym celem terapii światłem czerwonym jest wspieranie produkcji kolagenu i elastyny, które nadają elastyczność skórze, mięśniom i stawom. Możesz oczekiwać gładszej i bardziej elastycznej skóry, a także szybszej regeneracji mięśni i stawów. Dzięki terapii kolagenowej uzyskasz również piękną opaleniznę!

☀️ Lampy kolagenowe

Ich największą zaletą jest kompaktowa budowa, dzięki której urządzenie można łatwo przechowywać, nawet w bagażu podręcznym. Ręczne użytkowanie zapewnia również, że światło trafi tam, gdzie trzeba.

 

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE Z DODATKOWĄ FUNKCJĄ DO TERAPII ŚWIATŁEM
Pielęgnacja skóry dopracowana do perfekcji

W naszym asortymencie znajduje się wiele urządzeń do upiększania twarzy, ale tylko niektóre z nich posiadają również tryby terapii światłem. W tych przypadkach jest to raczej dodatkowa funkcja wspomagająca ogólną pielęgnację skóry.

▶️ Galwaniczne urządzenia kosmetyczne inSPORTline Hezu

urządzenie galwaniczne do głębokiego oczyszczania skóry
terapia światłem z wykorzystaniem światła czerwonego lub niebieskiego

  • czerwone światło - stymuluje produkcję kolagenu, nadaje się do naprawy tkanek i zastąpienia starych tkanek skóry, nadaje się do zmniejszenia porów
  • niebieskie światło - nadaje się do niszczenia bakterii i łagodzenia skóry

▶️ Szczoteczka soniczna do twarzy inSPORTline Paulinne

kompaktowe narzędzie do oczyszczania twarzy i terapii światłem
mały panel z diodami LED
3 ustawienia koloru światła:

  • niebieskie światło - niszczy bakterie, łagodzi skórę i zmniejsza trądzik
  • żółte światło - do porównywania koloru pigmentu i poprawy miękkości skóry
  • czerwone światło - do naprawy tkanek, stymulowania produkcji kolagenu i obkurczania porów

⚡️ Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa terapia światłem, co mogą zrobić różne długości fali i jak długo należy stosować urządzenia, przejdź do POPRZEDNIEGO ARTYKUŁU, który odpowie na wszystkie te pytania.

⚡️ Wszystkie powyższe produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym, więc to od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Spróbuj terapii światłem dla siebie, a zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Subskrybuj newsletter
Newsletter