Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Pistolet do masażu: Jak to działa?

Pistolet do masażu: Jak to działa?
Pistolet do masażu: Jak to działa?

Pistolet do masażu to doskonałe narzędzie do rozluźniania mięśni i stymulowania krążenia krwi. Użyjesz go np. przed treningiem, gdy potrzebujesz rozgrzać mięśnie, lub odwrotnie, po treningu, gdy Twoje ciało jest obolałe i sztywne. Możesz zmienić intensywność masażu, ustawiając prędkość wibracji. Przy pierwszym użyciu dobrze jest zacząć od najmniejszej intensywności, aby dowiedzieć się, jak odpowiada Ci masaż. To zdecydowanie nie powinno być denerwujące ani bolesne.

Do pistoletu otrzymasz kilka nasadek, z których każda przeznaczona jest do innego rodzaju masażu. Najpierw zacznij od uniwersalnej zaokrąglonej głowicy masującej, a następnie stopniowo testuj pozostałe nasadki w pakiecie. Krótki przegląd poszczególnych końcówek można znaleźć w poniższej tabeli.

Standardowa głowica zaokrąglona
Uniwersalne rozwiązanie - możesz jej używać na całej długości ciała. Przyjemny masaż przyniesie ulgę zmęczonym lub zesztywniałym mięśniom, czy to po wyczynach sportowych, czy po ciężkim dniu w pracy.
Większa głowica okrągła
Ta nasadka zajmuje największą powierzchnię i dlatego jest doskonałym narzędziem do głębokiego masażu dużych mięśni. Jeśli więc potrzebujesz naprawdę rozluźnić plecy, uda, pośladki czy mięśnie piersiowe, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Końcówka płaska
Płaską głowicą można masować całe ciało, ale najbardziej pomoże w płaskich mięśniach oraz w okolicach wrażliwych i kostnych miejsc. Płaska powierzchnia lepiej przenosi drgania.
Nasadka klinowa
Obszar uderzenia klina jest mniejszy, ale pozwala dostać się w miejsca, które np. zaokrąglona głowica nie dotrze. Dzięki tej nasadce dobrze masowana jest okolica odcinka szyjnego kręgosłupa, ale dobrze sprawdza się również na dłoniach i spodniej części stóp.
Nasadka rozwidlona
Ta przystawka doskonale nadaje się do masażu kręgów. Dzięki rozwidlonemu końcowi możesz pięknie jeździć nią wzdłuż kręgosłupa i karku. Przy mniejszej intensywności wibracji można również masować ścięgna Achillesa.
Nasadka stożkowa
Niezależnie od tego, czy Twoje mięśnie czy stawy są napięte, ta przystawka pomoże Ci skoncentrować się na konkretnym bolesnym obszarze i odpowiednio go wymasować. Zaokrąglona końcówka lepiej penetruje głębokie mięśnie.
Przystawka w kształcie palca
Tutaj najlepiej skupić się na tkankach miękkich i mniejszych obszarach, takich jak dłonie czy podeszwy. Możesz jej również użyć jako drobniejszego wariantu nasadki stożkowej i masować nią bolesne miejsca.


ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

Powiązane kategorie

Produkty powiązane

Subskrybuj newsletter
Newsletter