Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Dlaczego warto ćwiczyć na wioślarzu treningowym?

 

Jeśli szukasz skutecznego trenażera fitness do użytku domowego, wioślarz treningowy jest idealnym wyborem dla Ciebie. Wioślarz to symulator wiosłowania, w którym tylko jeden ruch pozwala ćwiczyć mięśnie w górnej i dolnej części ciała, głównie mięśnie pleców. Dzięki regularnym ćwiczeniom na maszynie do wiosłowania zyskasz jędrne mięśnie i gibkie, atletyczne ciało. Co więcej, trening z maszyną do wiosłowania jest świetny do treningu kondycyjnego i cardio. A jeśli cierpisz na ból pleców, ćwiczenia na maszynie do wiosłowania pomogą ci szybko go wyeliminować. Jeśli nie wiesz, który wybrać, pozwól nam pomóc Ci dzięki temu przewodnikowi.

 

Why Exercise With a Rowing Machine?

 

7 powodów, dla których watro ćwiczyć na symulatorze wiosłowania:

  • Twoje ciało jest ćwiczone równomiernie - trening z maszyną do wiosłowania pozwoli Ci ćwiczyć od razu całe ciało, szczególnie uda, ramiona, mięśnie pleców i mięśnie brzucha.
  • Połączenie wzmacniania mięśni i ćwiczeń aerobowych - Wioślarstwo nie jest typowym rodzajem ćwiczeń, ale doskonale nadaje się do wzmocnienia mięśni. Jednocześnie poprawisz oddychanie, a w zależności od ustawienia oporu możesz nawet ćwiczyć kondycję lub trening cardio.
  • Korzystny trening dla tych, którzy spędzają większość dnia na siedzeniu - Jeśli masz pracę przy biurku, maszyna do wiosłowania jest idealnym trenerem dla Ciebie. Podczas ćwiczeń angażujesz głównie nogi, mięśnie brzucha i plecy. Trenując, możesz również rozładować nadmiar energii.
  • Ćwiczenia bez uderzeń - maszyna do wiosłowania pozwala na płynne ćwiczenia, bez narażania ciała na uderzenia. Ten rodzaj ćwiczeń jest szczególnie korzystny dla twoich stawów (tj. kolan).
  • Nie kładziesz ciężaru na nogach - ponieważ nie musisz stać podczas korzystania z maszyny do wiosłowania, jest ona odpowiednia nawet dla osób starszych lub z nadwagą.
  • Pomoże Ci schudnąć - Wioślarstwo wymaga dużo energii, dzięki czemu jest idealną aktywnością do odchudzania.
  • Stymulacja układu sercowo-naczyniowego - Szybki trening z niższym oporem pomaga stymulować układ sercowo-naczyniowy.


Dodatkowe informacje:

Zapisz się do newslettera
Newsletter