Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Dlaczego warto ćwiczyć na wioślarzu treningowym?

Dlaczego warto ćwiczyć na wioślarzu treningowym?
Dlaczego warto ćwiczyć na wioślarzu treningowym?

 

Jeśli szukasz skutecznego trenażera fitness do użytku domowego, wioślarz treningowy jest idealnym wyborem dla Ciebie. Wioślarz to symulator wiosłowania, w którym tylko jeden ruch pozwala ćwiczyć mięśnie w górnej i dolnej części ciała, głównie mięśnie pleców. Dzięki regularnym ćwiczeniom na maszynie do wiosłowania zyskasz jędrne mięśnie i gibkie, atletyczne ciało. Co więcej, trening z maszyną do wiosłowania jest świetny do treningu kondycyjnego i cardio. A jeśli cierpisz na ból pleców, ćwiczenia na maszynie do wiosłowania pomogą ci szybko go wyeliminować. Jeśli nie wiesz, który wybrać, pozwól nam pomóc Ci dzięki temu przewodnikowi.

 

Why Exercise With a Rowing Machine?

 

7 powodów, dla których watro ćwiczyć na symulatorze wiosłowania:

  • Twoje ciało jest ćwiczone równomiernie - trening z maszyną do wiosłowania pozwoli Ci ćwiczyć od razu całe ciało, szczególnie uda, ramiona, mięśnie pleców i mięśnie brzucha.
  • Połączenie wzmacniania mięśni i ćwiczeń aerobowych - Wioślarstwo nie jest typowym rodzajem ćwiczeń, ale doskonale nadaje się do wzmocnienia mięśni. Jednocześnie poprawisz oddychanie, a w zależności od ustawienia oporu możesz nawet ćwiczyć kondycję lub trening cardio.
  • Korzystny trening dla tych, którzy spędzają większość dnia na siedzeniu - Jeśli masz pracę przy biurku, maszyna do wiosłowania jest idealnym trenerem dla Ciebie. Podczas ćwiczeń angażujesz głównie nogi, mięśnie brzucha i plecy. Trenując, możesz również rozładować nadmiar energii.
  • Ćwiczenia bez uderzeń - maszyna do wiosłowania pozwala na płynne ćwiczenia, bez narażania ciała na uderzenia. Ten rodzaj ćwiczeń jest szczególnie korzystny dla twoich stawów (tj. kolan).
  • Nie kładziesz ciężaru na nogach - ponieważ nie musisz stać podczas korzystania z maszyny do wiosłowania, jest ona odpowiednia nawet dla osób starszych lub z nadwagą.
  • Pomoże Ci schudnąć - Wioślarstwo wymaga dużo energii, dzięki czemu jest idealną aktywnością do odchudzania.
  • Stymulacja układu sercowo-naczyniowego - Szybki trening z niższym oporem pomaga stymulować układ sercowo-naczyniowy.


Dodatkowe informacje:

Zapisz się do newslettera
Newsletter