Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Jak dobrać akcesoria do trampoliny?

Trampolina stanowi duży wysiłek i rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej. Skoki na trampolinie pokochali wszyscy, niezależnie od wieku. Trampolina dostarcza wiele radości i zabawy!

Jak dobrać akcesoria do trampoliny?
Jak dobrać akcesoria do trampoliny?

Przy wyborze trampoliny, ważny jest jej rozmiar. Dzisiejszy rynek oferuje trampoliny o średnicy 90-460 cm. Ważne jest prawidłowe umiejscowienie trampoliny. Ze względów bezpieczeństwa powinna mieć co najmniej 1 metr wolnej przestrzeni wokoło.

Każda trampolina obejmuje szereg akcesoriów dla łatwości i wygody użytkowania:

Siatka ochronna - podstawowe zabezpieczenie

Aby trampolina dobrze służyła i była bezpiecznie używana, należy zaopatrzyć się w siatkę ochronną, która maksymalizuje bezpieczeństwo. Standardowe siatki ochronne, to te o wymiarze ponad 140 cm.

Otwór wlotowy sieci jest zamykany na zamek błyskawiczny do całkowitego zamknięcia pola. Tego typu zabezpieczenie zapobiega upadkowi i obtarciom, ponieważ siatka ochronna zapobiega przedostaniu się poza obszar trampoliny.

Inne praktyczne akcesoria do trampoliny

Z myślą o dzieciach i zwierzętach pomyślano o zabezpieczeniach pod trampoliną. Ważne są także kieszonki na klucze, telefon, buty i wszystko inne, co ogarnicza twoje ruchy.

Żywotność trampolin zwiększają zabezpieczenia przed słońcem, deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rozmiar powinien wynosić 244 – 457 cm.

Dla zwiększenia żywotności i bezpieczeństwa użytkowników zaleca się przechowywać trampoliny w suchym i czystym miejscu. Należy także systematycznie smarować metalowe części olejem silnikowym.

Dobry wybór: siatka ochronna

W praktyce okazało się, że siatka ochronna zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Najlepszym wyborem będą siatki ochronne wyższej jakości, najlepiej od tego samego producenta co trampolina.

Niektórzy użytkownicy poszukują tańszych zamienników. Jednakże dokonując takiego zakupu należy liczyć się z niższą jakością i obniżonym standardem bezpieczeństwa.

Wybierz swój idealny namiot na trampolinę

Z uwagi na coraz szerszy asortyment akcesoriów, namioty stają się coraz bardziej użyteczne i cenione. Namiot można rozkładać na zewnątrz jak i wewnątrz. Jest to doskonała atrakcja zarówno dla młodszych jak i starszych, a także dla odwiedzających pensjonaty, hotele i obiekty sportowe.

Namiot do trampoliny stał się bardzo popularny zamiast siatki ochronnej. Zapewnia on relaks w zacienionym miejscu całej rodzinie. Namiot jest wykonany z poliestru o stalowej konstrukcji, wyposażony w moskitiery. Można dobrać rozmiar w przedziale 180-457 cm. Montaż namiotu jest bardzo łatwa i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Wybierz swoje akcesoria do trampoliny

Zapisz się do newslettera
Newsletter