Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Deskorolki, longboardy oraz akcesoria do skateboardingu

W kategorii Deskorolki i longboardy przygotowaliśmy szereg deskorolek oraz akcesoriów do skateboardingu. Deski ze sklejki z czterema kółkami i ośmioma łożyskami...

W kategorii Deskorolki i longboardy przygotowaliśmy szereg deskorolek oraz akcesoriów do skateboardingu. Deski ze sklejki z czterema kółkami i ośmioma łożyskami mocowanymi do dwóch trucków to nadal jeden z najpopularniejszych sprzętów do rekreacyjnej jazdy, a także do wykonywania ewolucji. W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz deskorolki z klonu kanadyjskiego oraz wymienne akcesoria do deskorolki, takie jak łożyska, kółka zapasowe, podwozia i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę!

Deskorolki i longboardy — do trików i rekreacji

Deskorolki pojawiły się już w latach 50. ubiegłego wieku i cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Obecne modele różnią się od tamtych kształtem i materiałami używanymi do ich wykonania. Współczesny sprzęt skatera jest wytrzymały, lekki i umożliwia wykonywanie różnych trików.

Dla miłośników szybkiej jazdy mamy longboardy, czyli dłuższe wersje deskorolki. Właśnie ze względu na swoje rozmiary umożliwiają rozwijanie większych prędkości. Tego typu nowoczesny sprzęt skateboardowy przeznaczony jest do wykonywania skomplikowanych trików i ewolucji, a także do jazdy po mieście. Jego dłuższa i szersza platforma oraz duże kółka ułatwiają jazdę po wymagających torach czy pod górkę.

W naszej kompletnej ofercie mamy także:

Proponujemy duży wybór deskorolek, longboardów lub waveboardów firmy WORKER, Fila, Tony Hawk, Shaun White, Bart Simpson i wielu innych! Dostępne są również różne gadżety do deskorolki i akcesoria skate. Wszystkie nasze deskorolki spełniają surowe europejskie standardy bezpieczeństwa EN-71 i są certyfikowane przez niemiecki ośrodek testowy TÜV NORD i ASTM International.

Zapoznaj się z akcesoriami deskorolkowymi i gadżetami skate i wybierz coś dla siebie. Znajdziesz u nas również każdego rodzaju sprzęt sportowy, a także elementy wyposażenia umożliwiające bezpieczne uprawianie sportu, np. ochraniacze rowerowe. Zapraszamy!

Deskorolki, longboardy oraz akcesoria do skateboardingu

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter