Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kaski skuterowe męskie i damskie

Kaski skuterowe to element chroniący głowę użytkownika w razie wypadku. Skutery to pojazdy, które nie rozwijają dużych prędkości i służą raczej do jazdy miejskiej,...

Kaski skuterowe to element chroniący głowę użytkownika w razie wypadku. Skutery to pojazdy, które nie rozwijają dużych prędkości i służą raczej do jazdy miejskiej, na niewielkich dystansach. Z tego względu kaski na skuter są zwykle otwarte, dzięki czemu zapewniają dobrą widoczność oraz wentylację twarzy. Podczas jazdy kierowca może swobodnie obserwować innych uczestników ruchu i w razie potrzeby szybko zareagować na ewentualne niebezpieczeństwo. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje kaski na skuter damskie i męskie renomowanych marek W-TEC i WORKER.

Kaski skuterowe męskie i damskie

Kaski skuterowe oprócz zapewnienia ochrony motocykliście muszą spełniać kilka ważnych wymogów. Przede wszystkim gwarantować szeroki kąt widzenia w każdym kierunku ruchu. Dzięki temu poruszając się po mieście, można zauważyć każdy pojazd nadjeżdżający na jednym z sąsiednich pasów.

Kask na skuter otwarty jest lekki i łatwo się go zakłada i ściąga. Jednak dzięki swojej konstrukcji pozwala na swobodne komunikowanie się z otoczeniem bez konieczności zdejmowania go. Wystarczy tylko podnieść szybkę lub blendę i można swobodnie rozmawiać.

Blenda przeciwsłoneczna to kolejny ważny element wyposażenia, jaki powinien mieć kask skuterowy. Większość z oferowanych przez nas produktów go posiada. To istotna część, dzięki, której prowadzący pojazd użytkownik nie jest narażony na oślepienie słońcem. O tym, jak groźne jest to podczas jazdy, wie każdy motocyklista.

Oferowane przez nas kaski skuterowe W-TEC i WORKER są odpowiednie dla użytkowników skuterów i wolniejszych motocykli, którzy zwykle nie jeżdżą z dużą prędkością. Kaski otwarte nie posiadają ochrony podbródka, mają tylko regulowaną osłonę. Wygodna podszewka należy do ich głównych zalet. W tej kategorii można również znaleźć pół-hełmy, które często noszą harleyowcy lub fani chopperów. Wszystkie kaski do skuterów W-TEC i WORKER spełniają najwyższe europejskie standardy homologacji.

W naszym sklepie znajdziesz lekkie, tanie kaski na skuter dla dzieci, damskie oraz męskie. Artykuły te wyróżniają się różnorodną kolorystyką i wzornictwem. Dostępne są także inne kaski, np. kaski z otwieraną szczęką. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Kaski skuterowe męskie i damskie

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter