Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kaski na motocross - damskie, męskie i dla dzieci

Kaski motocrossowe W-TEC i WORKER są lżejsze niż inne hełmy przeznaczone do normalnego ruchu drogowego. Zapewniają jednak jednocześnie doskonałą ochronę głowy i...

Kaski motocrossowe W-TEC i WORKER są lżejsze niż inne hełmy przeznaczone do normalnego ruchu drogowego. Zapewniają jednak jednocześnie doskonałą ochronę głowy i podbródka, co jest bardzo ważnym atrybutem w motocrossie. Kask do motocrossu został zaprojektowany tak, aby móc łatwo założyć gogle motocrossowe. Oddychalność uprzyjemnia korzystanie z kasku.

Wszystkie kaski W-TEC spełniają najwyższe europejskie standardy homologacji.

Kaski motocrossowe zapewniające bezpieczeństwo

Kaski motocross dzięki swojej budowie, w szczególności wydłużonej szczęce, zapewniają bezpieczeństwo kierowcy. Takie kaski na motocross umożliwiają wykonywanie wyskoków i innych tricków bez obawy o podbródek i resztę twarzy. Często kierowcy opierają kaski o motocross, tworząc wymyślne figury. Nasz kask na motocross wytrzyma nawet największe wyczyny.

W motocross stosuje się kaski, które w górnej części posiadają daszek. Nie jest to tylko ozdoba, ale i ochrona przed błotem podczas wykonywania skoków.

Kask motocrossowy, ze względu na swoją budowę, wymaga zakupu gogli czy dodatkowych osłonek. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria do kasków motocyklowych, które doposażą Twój kask na motocross o niezbędne elementy.

Oferujemy też kaski motocrossowe dla dzieci. Zależy nam, by zapewnić bezpieczeństwo również tym najmłodszym pasjonatom. Kask motocross dla dzieci spełnia najwyższe normy jakości.

Internetowy sklep sportowy inSPORTline oferuje również inne kaski motocyklowe, kaski na quada, a także akcesoria motocyklowe.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter