Damska koszulka rowerowa z krótkim rękawem Etape Donna 2.0 to idealny wybór dla wszystkich rowerzystek, które szukają połączenia wygody, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Lekki materiał SuperDryntex zapewnia skuteczne odprowadzanie wilgoci i szybkie schnięcie, dzięki czemu będziesz czuć się świeżo nawet na długich i wymagających trasach.
Koszulka jest wyposażona w przedni zamek na całej długości, który ułatwia regulację temperatury ciała podczas jazdy. Rękawy oraz panele boczne z elastycznej siateczki AirMesh™ gwarantują maksymalną oddychalność w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie, a jednocześnie idealnie dopasowują się do sylwetki, nie powodując nieprzyjemnego ucisku.
O stabilność i komfort dba antypoślizgowy ściągacz Fit+™ w pasie, dzięki któremu koszulka pozostaje na swoim miejscu i nie podwija się nawet podczas bardzo intensywnego ruchu. Niezwykle praktyczne są również trzy tylne kieszenie na drobiazgi oraz elementy odblaskowe, które zwiększają Twoją widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Lekko przedłużony tył zapewnia lepsze osłonięcie pleców podczas jazdy w pochylonej pozycji.
Opis techniczny:
- długi przedni zamek - na całej długości
- tylne kieszenie (3 otwarte)
- lekko przedłużony tył
- elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo
- panele boczne i rękawy z funkcjonalnej, elastycznej siateczki
- materiał: AirMeshTM, SuperDrynteX
Tabela rozmiarów:
| rozmiar | wzrost (cm) | obwód klatki piersiowej (cm) | obwód talii (cm) | obwód bioder (cm) | długość rękawa (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| S | 160-168 | 86-92 | 68-74 | 90-98 | 22 |
| M | 164-172 | 90-96 | 72-78 | 96-102 | 22,5 |
| L | 168-176 | 94-100 | 76-82 | 100-106 | 23 |
| XL | 172-180 | 98-104 | 80-86 | 104-110 | 23,5 |
| XXL | 172-180 | 102-108 | 84-92 | 108-116 | 23,5 |
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.