Elektryczny rower trekkingowy Crussis e-Gordo 7.10 – Twoje nowe granice w jeździe!
Odkryj niezrównaną moc i komfort z elektrycznym rowerem Crussis e-Gordo 7.10, który redefiniuje jazdę. Silnik PANASONIC GX Power Plus o momencie obrotowym 75 Nm pozwala pokonać każdy teren, a bateria o pojemności 720 Wh zapewnia zasięg do 170 km na jednym ładowaniu, umożliwiając długie, pełne przygód wycieczki.
Komfort jazdy podnosi widelec SUNTOUR NEX HLO DS z amortyzacją i możliwością blokady, zapewniając płynną jazdę na każdym terenie. Hydrauliczne hamulce tarczowe gwarantują pewne zatrzymanie, a precyzyjny system przerzutek SHIMANO Acera z ośmioma prędkościami pozwala dostosować jazdę do Twoich potrzeb.
Kolorowy wyświetlacz LCD dostarcza wszystkich niezbędnych informacji, a ergonomiczne chwyty, szeroka kierownica i wygodne siodełko zapewniają komfort nawet na dłuższych trasach. Opony SCHWALBE i dwuwarstwowe obręcze gwarantują trwałość i doskonałą przyczepność.
Przekraczaj granice swojej jazdy – z elektrycznym rowerem Crussis e-Gordo 7.10, który zawsze będzie z Tobą!

Widelec z możliwością dostosowania

Rower elektryczny e-Gordo 7.10 jest zawieszony na widelcu sprężynowym SUNTOUR NEX HLO DS 700C o skoku 63 mm. Aby dostosować widelec do wagi rowerzysty, wystarczy wyregulować napięcie wstępne sprężyny, obracając ją tak, aby pasowała do wagi i stylu jazdy rowerzysty. Widelec doskonale pochłania wstrząsy w terenie, a na płaskich nawierzchniach nie amortyzuje niepotrzebnie. Blokuje się od strony korony.

Mocny i niezawodny akumulator

Sercem e-roweru jest wyjmowany akumulator LG Li-ion 36V/20 Ah (720 Wh), który jest w pełni zintegrowany z ramą i w połączeniu z centralnym silnikiem przyczynia się do doskonałej równowagi całego roweru. Na jednym ładowaniu ten potężny akumulator pozwoli przejechać do 170 km (w zależności od profilu trasy).

Mocny silnik

PANASONIC GX Power Plus to niezawodny silnik dla rowerzystów, którzy potrzebują większego wsparcia, szczególnie w trudnym terenie. Jest idealny do rowerów sportowych i trekkingowych, ponieważ zapewnia doskonałe osiągi nawet na leśnych i szutrowych drogach. Silnik jest wyposażony w czujnik pedału skrętu, ma moment obrotowy 75 Nm i waży zaledwie 3,2 kg.
Kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje informacje o aktualnym poziomie naładowania baterii, używanym poziomie wspomagania, prędkości i przebytym dystansie. Oprócz trzech trybów wspomagania HIGH, STANDARD i ECO, dostępny jest również dynamiczny tryb AUTO, który zapewnia wspomaganie w zależności od momentu obrotowego wprowadzonego przez rowerzystę. Można również korzystać z portu USB do ładowania telefonu.

Rowery elektryczne CRUSSIS są montowane bezpośrednio w Czechach, pod profesjonalnym nadzorem i we współpracy z ekspertami w dziedzinie kolarstwa. Ta postępowa czeska marka gwarantuje jakość, nowoczesny design i maksymalną przyjemność z jazdy.
Nasze wskazówki:
- Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni rozmiar i typ roweru? Dowiedz się więcej w naszym poradniku.
- Nie wiesz, jak wybrać rower elektryczny? Dowiedz się więcej w naszym poradniku.
Przechowywanie i konserwacja baterii
Aby bateria działała prawidłowo i dłużej zachowała pojemność, przechowuj ją (lub cały produkt) w suchym, chłodnym miejscu (10–20°C). Jeśli urządzenie nie będzie używane przez dłuższy czas, naładuj baterię do pełna i doładowuj ją co miesiąc lub zgodnie z instrukcją producenta. Regularne ładowanie zapobiega degradacji ogniw.
Opis techniczny:
| rama | Alu 6061 |
|---|---|
| silnik | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| akumulator | Li-Ion 36 V / 720 Wh (20 Ah), wymienny - można go ładować poza rowerem |
| ładowarka | 4 A (w zestawie) |
| zasięg | do 170 km |
| przerzutka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 biegów |
| osprzęt | SHIMANO SL-M310 |
| łańcuch | KMC X8 |
| liczba biegów | 1 x 8 |
| kaseta | SHIMANO CS-HG31 |
| widelec | SUNTOUR NEX HLO DS 700C, 63 mm skoku, widelec z blokadą |
| hamulce | Hydrauliczne SHIMANO BR-MT200, tarcza 180/160 mm (przód/tył) |
| panel sterowania | Panel LCD PANASONIC, kolorowy wyświetlacz |
| opony | SCHWALBE Land Cruiser Plus 28 x 1,75 lub SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| obręcze | Tarcza CRUSSIS 28", podwójna ścianka, wkładka, 19 mm |
| piasty | Tarcza CRUSSIS, łożyska kulkowe, 32D |
| stery | SEMI 1 1/8 |
| mostek | CRUSSIS AL 80 mm, kąt 7° |
| kierownica | CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 700 mm |
| gripy | CRUSSIS o ergonomicznym kształcie z zaciskiem |
| pedały | WELLGO, alu z odblaskiem |
| sztyca | CRUSSIS z blokadą, 30,9 Ø, 350 mm |
| siodełko | Selle ROYAL |
| przygotowanie do montażu stopki | Otwory 40 mm na tylnej ramie |
| nośność | 120 kg |
| waga | Ważenie rowerów elektrycznych nie opiera się na żadnym ustalonym standardzie, którego przestrzegają wszyscy producenci. Niektóre marki podają sztucznie zaniżoną wagę. Aby sprawdzić wagę roweru, należy zważyć go w sklepie. |
Szacowany maksymalny zasięg jest zasadniczo zależny od wielu różnych czynników. Do głównych należą wartości takie jak: stopień nachylenia terenu, wagę użytkownika, powierzchnię, po której się poruszamy, wiatr, ciśnienie w oponach i ich szerokość oraz temperatura otoczenia. Wszystkie podawane wartości mierzone są w optymalnych warunkach. Optymalne warunki to: płaski teren bez podmuchów powietrza, temperatura otoczenia 20 °C, bardzo wąskie opony profilowane, waga użytkownika poniżej 70 kg.
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.