Elektrower Crussis e-Savela 7.10 – Twój nowy towarzysz podróży! Z wydajnym silnikiem, długim zasięgiem i maksymalnym komfortem zabierze Cię dalej niż kiedykolwiek wcześniej.
Serce tego cudeńka to najwyższej klasy silnik PANASONIC GX Power Plus o momencie obrotowym 75 Nm, który zapewnia płynną i gładką jazdę nawet w najbardziej wymagającym terenie.
A co powiesz na baterię o pojemności 518 Wh? Na jednym ładowaniu możesz cieszyć się aż do 130 km jazdy – to dopiero porcja przygody! Dodatkowo, baterię możesz łatwo wyjąć i naładować w domu lub w pracy.
Niezależnie od tego, czy kierujesz się do miasta, na wycieczkę czy w górzysty teren, niezawodny kolorowy wyświetlacz LCD zawsze pokaże Ci wszystkie niezbędne informacje. Wydajność, ale też komfort i bezpieczeństwo są tu na pierwszym miejscu.
E-rower wyposażony jest w blokowany amortyzowany widelec SUNTOUR NEX HLO, który pochłania nierówności i zamienia każdą trasę w gładką podróż. Najwyższej klasy hydrauliczne hamulce tarczowe SHIMANO zapewniają pewność przy każdym zatrzymaniu, zarówno na asfalcie, jak i w terenie.
Dodaj do tego przerzutkę SHIMANO Acera z 8 biegami, która pozwala zawsze znaleźć idealne tempo, ergonomiczne kierownice oraz wygodne siodełko – wszystko dla długich podróży bez wysiłku. Dzięki pierwszorzędnym oponom SCHWALBE, e-Savela 7.10 radzi sobie zarówno z miejskimi ulicami, jak i nieutwardzonymi ścieżkami.
Jeśli szukasz roweru elektrycznego, który łączy wydajność, komfort i niezawodność, Crussis e-Savela 7.10 jest właśnie dla Ciebie!

Widelec z możliwością dostosowania

Rower elektryczny e-Savela 7.10 jest zawieszony na widelcu sprężynowym SUNTOUR NEX HLO DS 700C o skoku 63 mm. Aby dostosować widelec do wagi rowerzysty, wystarczy wyregulować napięcie wstępne sprężyny, obracając ją tak, aby pasowała do wagi i stylu jazdy rowerzysty. Widelec doskonale pochłania wstrząsy w terenie, a na płaskich nawierzchniach nie amortyzuje niepotrzebnie. Blokuje się od strony korony.

Niezawodny akumulator

Sercem e-roweru jest wyjmowany akumulator litowo-jonowy 36 V/14,4 Ah (518 Wh), który jest ukryty w ramie i w połączeniu z centralnym silnikiem przyczynia się do doskonałej równowagi całego roweru. Na jednym ładowaniu ten potężny akumulator pozwoli przejechać do 130 km (w zależności od profilu trasy).

Potężny silnik PANASONIC

PANASONIC GX Power Plus to niezawodny silnik dla rowerzystów, którzy potrzebują większego wsparcia, szczególnie w trudnym terenie. Jest idealny do rowerów sportowych i trekkingowych, ponieważ zapewnia doskonałe osiągi nawet na leśnych i szutrowych drogach. Silnik jest wyposażony w czujnik pedału skrętu, ma moment obrotowy 75 Nm i waży zaledwie 3,2 kg.
Kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje informacje o aktualnym poziomie naładowania baterii, używanym poziomie wspomagania, prędkości i przebytym dystansie. Oprócz trzech trybów wspomagania HIGH, STANDARD i ECO, dostępny jest również dynamiczny tryb AUTO, który zapewnia wspomaganie w zależności od momentu obrotowego wprowadzonego przez rowerzystę. Można również korzystać z portu micro USB-B do ładowania telefonu.

Rowery elektryczne CRUSSIS są montowane bezpośrednio w Czechach, pod profesjonalnym nadzorem i we współpracy z ekspertami w dziedzinie kolarstwa. Ta postępowa czeska marka gwarantuje jakość, nowoczesny design i maksymalną przyjemność z jazdy.
Nasze wskazówki:
- Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni rozmiar i typ roweru? Dowiedz się więcej w naszym poradniku.
- Nie wiesz, jak wybrać rower elektryczny? Dowiedz się więcej w naszym poradniku.
Przechowywanie i konserwacja baterii
Aby bateria działała prawidłowo i dłużej zachowała pojemność, przechowuj ją (lub cały produkt) w suchym, chłodnym miejscu (10–20°C). Jeśli urządzenie nie będzie używane przez dłuższy czas, naładuj baterię do pełna i doładowuj ją co miesiąc lub zgodnie z instrukcją producenta. Regularne ładowanie zapobiega degradacji ogniw.
Opis techniczny:
| rama | Alu 6061 |
|---|---|
| silnik | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| akumulator | Li-ion 36 V/14,4 Ah (518 Wh), wymienny - można go ładować poza rowerem |
| ładowarka | 2 A (w zestawie) |
| zasięg | do 130 km |
| przerzutka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 biegów |
| osprzęt | SHIMANO SL-M310 |
| łańcuch | KMC X8 |
| liczba biegów | 1 x 8 |
| kaseta | SHIMANO CS-HG31 |
| widelec | SUNTOUR NEX HLO DS 700C, 63 mm skoku, widelec z blokadą |
| hamulce | SHIMANO BR-MT200, tarcza 180/160 mm (przód/tył) |
| panel sterowania | Panel LCD PANASONIC, kolorowy wyświetlacz |
| opony | SCHWALBE Land Cruiser Plus 28 x 1,75 lub SCHWALBE Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| obręcze | CRUSSIS 28", podwójna ścianka, wkładka, 19 mm |
| piasty | Tarcza CRUSSIS, łożyska kulkowe, 32D |
| stery | Semi 1 1/8 |
| mostek | CRUSSIS AL 60 mm, kąt 15° |
| kierownica | CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 680 mm |
| gripy | CRUSSIS o ergonomicznym kształcie z zaciskiem |
| pedały | WELLGO, alu z odblaskiem |
| sztyca | CRUSSIS z blokadą, 30,9 Ø, 350 mm |
| siodełko | Selle ROYAL |
| możliwość montażu stopki | Otwory 40 mm na tylnej części ramy |
| nośność | 120 kg |
| waga | Ważenie rowerów elektrycznych nie opiera się na żadnym ustalonym standardzie, którego przestrzegają wszyscy producenci. Niektóre marki podają sztucznie zaniżoną wagę. Aby sprawdzić wagę roweru, należy zważyć go w sklepie. |
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.