Męskie spodnie motocyklowe W-TEC Cargotic Nowe recenzje
- Darmowa dostawa
- Prawdziwe raty 0%
Męskie spodnie motocyklowe W-TEC Cargotic Nowe recenzje
Nowe recenzje
użytkowników poleca
nowych recenzji użytkowników
Veronika Králová
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Spodnie wyglądają lepiej niż na zdjęciu. Polecam
Wyglądają świetnie, super materiał
Miloš Závorka
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
spodnie są super
ochraniacze
nic
Tomáš Maryška
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Idealne dopasowanie
Wygodny
Margita Ganobčíková
Produkt kupiony na inSPORTline.sk
(przetłumaczono automatycznie)
Super spodnie.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.sk
(przetłumaczono automatycznie)
Super spodnie.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Spodnie ładne, wygodne
Zdecydowanie nie powiedziałbym, że nadają się również na lato. Są jak te zimowe. A ochraniacze są takie… cóż, mam nadzieję, że nie będę musiał tego sprawdzać. Ale ochraniacze na kolana poziomu 2 wyobrażam sobie inaczej.