Męskie spodnie motocyklowe softshell W-TEC Erkalis GS-1729 Nowe recenzje
- Darmowa dostawa
- Prawdziwe raty 0%
Męskie spodnie motocyklowe softshell W-TEC Erkalis GS-1729 Nowe recenzje
Nowe recenzje
użytkowników poleca
nowych recenzji użytkowników
K Steiner
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
dla jednego, w tym dostawa ............
super ..............
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.sk
(przetłumaczono automatycznie)
Spodnie pasują dokładnie według tabeli rozmiarów. Dziękuję bardzo.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Tak, produkt jest bardzo dobrej jakości i dobrze pasuje do kurtki, którą zamówiłem i została mi polecona, łączy się z zamkiem błyskawicznym.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Po konsultacji ze sprzedawcą wziąłem jeden rozmiar większy i postąpiłem słusznie.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
spodnie spełniły moje wymagania! Poddałem je rygorystycznemu testowi podczas jazdy w złych warunkach pogodowych i nie zawiodły! Polecam je! Nie mogę ich porównać z konkurencją, są moimi pierwszymi na motocykl!
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na www.insportline.hu
(przetłumaczono automatycznie)
Jestem z niego bardzo zadowolony.
Brak
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
bardzo przyjemny i motocyklowy
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
spełnia moje wymagania
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na www.insportline.hu
(przetłumaczono automatycznie)
Uważam, że produkt ma dobry stosunek jakości do ceny! Podobał mi się w porównaniu z innymi produktami na rynku.
Zweryfikowany Klient
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
ładne wykonanie, przyjemny w dotyku materiał, taśmy ściągające w pasie na nogawkach
ochraniacze kolan i bioder
długie spodnie - czyli nakolanniki tylko poniżej kolan na goleniach
spodnie mają 3 warstwy + wkładkę zimową. Nawet bez wkładki zimowej natychmiast się pociłem.
odpowiednie na jesień zimę wiosnę
latem jest strasznie gorąco
siatka wentylacyjna w okolicy pachwiny jest nadal otwarta - niedokończona
ochraniacze są przymocowane do podszewki i ciągle się przesuwają - nierozwiązane