Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Stoły oraz akcesoria bilardowe

Stoły do bilardu to coraz częstszy widok w domach. Popularność tej gry sprawiła, że niektórzy planują nawet przestrzeń w domu tak, by mieć tam pokój do rozgrywek. Jak...

Stoły do bilardu to coraz częstszy widok w domach. Popularność tej gry sprawiła, że niektórzy planują nawet przestrzeń w domu tak, by mieć tam pokój do rozgrywek.

Jak grać w bilard?

Oprócz stołu bilardowego potrzebujesz piętnaście kolorowych, ponumerowanych bil i jedną białą. Gracze naprzemiennie próbują wbić kijami wszystkie bile do łuz (czyli otworów w stole). Wygrywa ten, który zrobi to wcześniej.

Odmiany bilarda

Istnieje kilka odmian bilarda: pool, snooker i karambol. Stoły do snookera są nieco większe, mają inne łuzy i bile, a stoły do karambola w ogóle nie mają łuz. Pool sprawdza się i dla początkujących, i dla zaawansowanych graczy, i to takie stoły bilardowe są najczęściej w sklepach.

Stół bilardowy do domu

Przy wyborze stołu bilardowego do domu najlepiej kierować się dostępną przestrzenią i budżetem. Osoby, które grają okazjonalnie, a jednocześnie lubią inne gry stołowe, mogą wybrać stoły typu 3w1, czy nawet 10w1 - posiadają one wymienne plansze, pozwalające również na grę w piłkarzyki czy cymbergaja.

Gdzie kupić akcesoria bilardowe?

W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria do stołów do gier, w szczególności do bilarda: kije, końcówki do kijów, kredę do końcówek, a także bile i trójkąty. Nie musisz się martwić, że czegoś Ci zabraknie. Zachęcamy Cię też do przejrzenia całej kategorii gry i zabawy, gdzie znajdziesz m.in. najpopularniejsze gry stołowe, ale i zestawy do darta, huśtawki, czy liny slackline.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter