Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Okulary sportowe przeciwsłoneczne

Okulary sportowe są dziś integralną częścią niektórych dyscyplin sportowych. Przykładem są choćby gogle narciarskie i snowboardowe, okulary motocyklowe czy na rower....

Okulary sportowe są dziś integralną częścią niektórych dyscyplin sportowych. Przykładem są choćby gogle narciarskie i snowboardowe, okulary motocyklowe czy na rower. Okulary dla sportowców muszą spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jednocześnie być bardzo wygodne.

Okulary sportowe polaryzacyjne

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją sprawdzają się w warunkach mocnego nasłonecznienia. Wyostrzają kontury, minimalizują odbłyski. Sięgają po nie nie tylko sportowcy, ale i kierowcy, czy amatorzy górskich wędrówek.

Okulary do biegania

Jeśli wydaje Ci się, że bieganie w okularach musi być niewygodne, wypróbuj profesjonalne okulary do biegania. Mają szerokie i wysokie szkła, są bardzo lekkie, a specjalna konstrukcja sprawia, że mocno trzymają się nosa i uszu.

Gogle narciarskie i snowboardowe

Trudno wyobrazić sobie jazdę na nartach bez specjalnych okularów. Ostre słońce odbijające się od śniegu potrafi bardzo zmęczyć oczy. Takie sportowe okulary przeciwsłoneczne z filtrem chronią nie tylko przed promieniowaniem UV, ale i przed opadami. Są dobrze dopasowane do twarzy, a co za tym idzie — bardzo wygodne.

Gdzie najlepiej kupić sportowe okulary przeciwsłoneczne?

W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz nie tylko okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy filtrem, ale również okulary ochronne, m.in. do sportów wodnych, śnieżnych, czy na motocykl. Sprawdź pełną ofertę.

Okulary sportowe przeciwsłoneczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter