Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Piłkarzyki - stoły do piłkarzyków

Piłkarzyki to świetna zabawa na długie zimowe wieczory i nie tylko! Rozwijają refleks, zwinność, szybkość i współpracę. Można zorganizować zawody rodzinne, np. dorośli...

Piłkarzyki to świetna zabawa na długie zimowe wieczory i nie tylko! Rozwijają refleks, zwinność, szybkość i współpracę. Można zorganizować zawody rodzinne, np. dorośli kontra dzieci, zawody szkolne czy pracownicze. Piłkarzyki stołowe to ulubiona rozrywka zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasz internetowy sklep sportowy w kategorii gry i zabawy posiada kilka rodzajów stołów do piłkarzyków, a także inne gry stołowe oraz akcesoria do stołów do gier.

Piłkarzyki — rozrywka dla dzieci i dorosłych

Piłkarzyki i stół to rozrywka nie tylko dla miłośników piłki nożnej. Nawet osoba nieznająca zasad futbolu będzie się przy nich świetnie bawić. Zasady, jakie ma gra w piłkarzyki są tak proste, że każdy może je poznać w kilka minut, a potem już tylko cieszyć się zabawą. Polecamy nasz stół do piłkarzyków Messer lub składany stół do piłkarzyków Almorgan jako atrakcję na imprezach domowych czy grillach. Kup piłkarzyki do swojego domu do gry i zabawy z przyjaciółmi!

Gra w piłkarzyki dla dzieci w wieku szkolnym jest doskonałym ćwiczeniem precyzji, gry zespołowej i zręczności. Trening dokładności, który tu przechodzą, pomaga rozwijać zdolności motoryczne. Poza tym przy okazji dobrej zabawy uczą się radzenia sobie zarówno z sukcesami z wygranej, jak i z porażkami we współzawodnictwie.

Mamy również piłkarzyki do użytku komercyjnego, np. stół do piłkarzyków na monety Modrico idealny do barów i innych lokali. Sprawdź naszą ofertę stołów do piłkarzyków i innych gier: bilardu, hokeja czy cymbergaja!

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter