Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Ławki grawitacyjne i inwersyjne

Ławki grawitacyjne, znane również jako ławka inwersyjna lub rehabilitacyjna, to idealne narzędzia do złagodzenia napięcia mięśni. Regularne używanie tego sprzętu...

Ławki grawitacyjne, znane również jako ławka inwersyjna lub rehabilitacyjna, to idealne narzędzia do złagodzenia napięcia mięśni. Regularne używanie tego sprzętu przynosi pozytywny wpływ na ludzki organizm. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas rehabilitacji, jak i codziennych treningów. Nasz internetowy sklep sportowy ma w ofercie wiele modeli tych urządzeń.

Ławki grawitacyjne — skuteczna ulga w bólu kręgosłupa

Ławka grawitacyjna może przynieść ulgę osobom cierpiącym na ból wynikający ze wzmożonego napięcia mięśni zlokalizowanych przy kręgosłupie. Ćwiczenia na niej powodują ich rozciąganie, a przez to zmniejsza się nacisk na krążek międzykręgowy, podrażniający korzenie nerwowe. W ten sposób ławeczka grawitacyjna zmniejsza napięcie mięśniowe i odciąża dyski. Co ważne podczas jej używania, wszystkie czynności są wykonywane bez osiowego nacisku na kręgosłup, co nie jest możliwe podczas ćwiczeń bez sprzętów rehabilitacyjnych.

Ławka inwersyjna grawitacyjna jest sprzętem medycznym stworzonym z myślą o rehabilitacji oraz zapobieganiu bólom pleców. Ćwiczenia na niej wykonuje się w pozycji z głową w dół. Mogą one przynieść ulgę osobom pracującym lub spędzającym większość dnia w pozycjach stojącej i siedzącej.

Ławka inwersyjna — jeden sprzęt, wiele zalet

Ławki grawitacyjne polecane są przez masażystów i lekarzy, zajmujących się rehabilitacją całego ciała. Główne korzyści, jakie daje deska grawitacyjna to:

  • profilaktyka w leczeniu bólu pleców i kręgosłupa,
  • aktywne uwalnianie napięcia mięśni.
  • uwalniania drogi oddechowe.
  • usprawnia krążenie żylne,
  • pomaga w unikaniu przeciążenie krążków międzykręgowych.
  • pomaga z przeciążeniem stawu biodrowego,
  • pomaga z przekrwieniem narządów wewnętrznych.

Ławeczka inwersyjna nadaje się zarówno do publicznej, jak i domowej siłowni. Użytkownicy z pewnością docenią zalety tego sprzętu.

Rehabilitacyjną ofertę naszego sklepu uzupełniają stoły do masażu oraz przyrządy do masażu, a także ortezy, masażery czy lampy, maski i urządzenia, dzięki którym możliwa jest fototerapia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Ławki grawitacyjne i inwersyjne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter