Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kombinezony na motor - komplety motocyklowe

Kombinezony na motor lub komplety motocyklowe marki W-TEC i WORKER zazwyczaj składają się z kurtki i spodni motocyklowych, których można używać także osobno. Internetowy...

Kombinezony na motor lub komplety motocyklowe marki W-TEC i WORKER zazwyczaj składają się z kurtki i spodni motocyklowych, których można używać także osobno. Internetowy sklep sportowy inSPORTline oferuje również zestawy przeciwdeszczowe. Znajdziesz w nich też buty oraz rękawice.

Wysokiej jakości kombinezony na motor

Kombinezony motocyklowe W-TEC i WORKER są bardzo funkcjonalne i szczelne. Materiał wykonania zapewnia odpowiednią wentylację. Jednocześnie dobrze izoluje, zapewniając ciepło.

Odzież motocyklowa, w tym również kombinezony dla motocyklistów, jest odporna na ścieranie i wszelkie przetarcia. Wzmocnienia w miejscach narażonych na uszkodzenie, jak na przykład pośladki czy biodra, zapewniają komfort użytkowania i trwałość.

W naszym sklepie znajdziesz kurtki oraz spodnie motocyklowe, które dowolnie możesz łączyć w zestawy. To bardzo łatwe! Wystarczy połączyć te dwa elementy odzieży wbudowanym zamkiem błyskawicznym. Jeśli zależy Ci na ciekawych połączeniach kolorystycznych, możesz dzięki takiemu rozwiązaniu niezależnie spinać odzież.

Kombinezony motocyklowe podniosą komfort jazdy

Komplety motocyklowe, dzięki swojej budowie i wentylacji, zapewniają kompleksową ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Nasza odzież motocyklowa sprawdzi się zarówno w upalne, jak i chłodne dni. W niektórych modelach możesz znaleźć odpinaną podpinkę termiczną.

Mamy:

  • kombinezony motocyklowe męskie,
  • kombinezony motocyklowe damskie,
  • uniwersalne zestawy przeciwdeszczowe.

Oferujemy również kombinezony marek SCOTT, Rebelhorn i Ozone oraz wiele innych. Jeśli nie dopasujesz rozmiaru, zapewniamy bezpłatną wymianę wszystkich kombinezonów motocyklowych.

Wypróbuj nasze kombinezony na motor dopasowane do kolorów innej odzieży W-TEC i WORKER! Sprawdź też akcesoria motocyklowe dostępne w ofercie sklepu inSPORTline.

Kombinezony na motor - komplety motocyklowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter