Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kamizelki motocyklowe

Kamizelki motocyklowe to ważny element stroju wielbicieli jednośladów, Ich zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom podczas nieprzewidzianych...

Kamizelki motocyklowe to ważny element stroju wielbicieli jednośladów, Ich zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom podczas nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Mogą posiadać elementy odblaskowe poprawiające widoczność. Często są też stylowym uzupełnieniem garderoby motocyklisty. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje kamizelki na motor kilku rodzajów.

Kamizelki motocyklowe dla kobiet i mężczyzn

Najpopularniejsze wśród klientów są kamizelki motocyklowe skórzane. Zaletą tego dodatku do ubioru jest to, że nie tylko chronią i zapewniają komfort podczas jazdy, ale i mogą służyć jako zwykły element ubioru. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne wizualnie kamizelki motocyklowe z naszywkami, rzemykami czy pikowanym wzorem. Są wyposażone w praktyczne kieszonki, zamykane na zatrzaski, w których bezpiecznie ukryjesz klucze, dokumenty czy telefon podczas jazdy.

Oferujemy również kamizelki motocyklowe jeansowe, które doskonale sprawdzą się podczas jazdy w cieplejsze dni. Możesz ich także używać jako element codziennej garderoby, One także mają wygodne, zapinane kieszonki i naszywki lub grafiki podkreślające Twój motocyklowy styl.

To jeszcze nie wszystko! Mamy też podgrzewane kamizelki na motor, które w chłodne dni możesz nosić pod kurtką motocyklową, Mają kilka trybów ogrzewania i po naładowaniu mogą pracować na jednej baterii nawet 5 godzin.

Sprawdź nasze kamizelki motocyklowe damskie i męskie, a także pozostałą odzież motocyklową i akcesoria motocyklowe.

Kamizelki motocyklowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter