Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Cymbergaj - hokej stołowy

Cymbergaj to jedna z najpopularniejszych gier w salonach z automatami. Nic w tym dziwnego: mało która rozgrywka dla dwojga jest tak dynamiczna i budząca ducha rywalizacji. Cymbergaj:...

Cymbergaj to jedna z najpopularniejszych gier w salonach z automatami. Nic w tym dziwnego: mało która rozgrywka dla dwojga jest tak dynamiczna i budząca ducha rywalizacji.

Cymbergaj: zasady

Zasady air hockeya, bo tak też bywa nazywany, są bardzo proste. Należy wbić płaski krążek do bramki przeciwnika za pomocą specjalnego odbijaka. Krążek, który wielokrotnie odbija się od bocznych ścianek stołu, nabiera coraz większej prędkości, więc gracze muszą wykazać się nie lada zwinnością. Zazwyczaj gra się do osiągnięcia określonej liczby punktów, np. 10.

Podczas gry w cymbergaja nie można dotykać krążka żadną częścią ciała. Gracz, który to zrobi, traci punkt. Zabronione jest również odrywanie odbijaka od stołu, blokowanie krążka i odbijanie go, gdy znajduje się po stronie przeciwnika.

Gra cymbergaj w Twoim domu

Na rynku pojawia się coraz więcej stołów do hokeja przeznaczonych do użytku domowego. Wbrew pozorom, nie trzeba fortuny, by zagrać w domu w cymbergaja. Cena okaże się jeszcze atrakcyjniejsza, jeśli wybierzesz popularny teraz stół 4w1, albo nawet 10w1. Po wymianie planszy można zagrać na nich w inne gry stołowe, takie jak piłkarzyki czy bilard.

W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na gry i zabawy ze znajomymi. Mamy też praktyczne akcesoria do stołów do gier, gdybyś potrzebował części zamiennych. Zajrzyj po jeszcze więcej rozrywki.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter