Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Drabinki gimnastyczne do domu - drewniane, rehabilitacyjne

Drabinki gimnastyczne doskonale nadają się do ćwiczeń w domu. Trening na nich pozwala na wzmocnienie całego organizmu, a zwłaszcza mięśni brzucha, tułowia i ramion....

Drabinki gimnastyczne doskonale nadają się do ćwiczeń w domu. Trening na nich pozwala na wzmocnienie całego organizmu, a zwłaszcza mięśni brzucha, tułowia i ramion. Drabinki drewniane z naszej oferty pozwalają na wykonywanie ćwiczeń siłowych i rozciągających. Mogą być także używane jako drabinki rehabilitacyjne. Są idealnym uzupełnieniem cyklu rehabilitacyjnego przy różnego rodzaju schorzeniach ruchowych. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje drabinki gimnastyczne do domu w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy łatwo dobierze egzemplarz do swoich potrzeb.

Drabinki gimnastyczne i rehabilitacyjne do domu

Drabinki sportowe są najczęściej stosowane w siłowniach oraz salach gimnastycznych, ale także we wnętrzach prywatnych domów i mieszkań. Praktycznie każdy pamięta drabinki do gimnastyki, na których ćwiczył podczas lekcji WF-u w szkole. Drabinki na salę gimnastyczną są obowiązkowym wyposażeniem w szkole. Jednak mogą sprawdzać się nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Chętnie korzystają z nich osoby trenujące akrobatykę i gimnastykę, zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko.

Jakie efekty mogą przynieść nasze drabinki gimnastyczne do pokoju? Ćwiczenia na nich oprócz wzmocnienia mięśni ramion, pleców i brzucha, zwiększają ruchomość mięśni i stawów, gibkość i elastyczność całego ciała oraz poprawiają kondycję kręgosłupa. Z tego względu mogą z nich korzystać osoby odbywające rehabilitację po urazach lub kontuzjach narządów ruchu.

Drabinki gimnastyczne drewniane są jednym z najpopularniejszych urządzeń sportowych. Główną ich zaletą jest niski koszt oraz wysoka jakość wykonania. Nasze wyróżniają się tym, że ich szczeble wykonane są z kilku rodzajów drewna, z różnym wykończeniem powierzchni i różnych wymiarach.

Te wszechstronne drabinki do sali gimnastycznej pasują do każdej siłowni – tak domowej, jak i komercyjnej. Oferujemy także akcesoria do drabinek, takie jak: poręcze i drążki. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór, jeśli chodzi o sprzęt fitness i rozmaite akcesoria do ćwiczeń.

Drabinki gimnastyczne do domu - drewniane, rehabilitacyjne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter