Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Crussis wprowadza nowe silniki elektryczne PANASONIC!

Crussis wprowadza nowe silniki elektryczne PANASONIC!
Crussis wprowadza nowe silniki elektryczne PANASONIC!
Z nowym sezonem, nowym silnikiem - popularne rowery elektryczne Crussis w tym roku wjeżdżają z czymś więcej!
 
Wybrane modele 2023 wyposażone są w mocne silniki topowej marki PANASONIC. To najważniejsza nowość w tegorocznej ofercie i zarazem największy profit dla klientów. Nowe modele - Panasonic GX Power Plus i GX Ultimate - są dopieszczone tak, aby zabrać Cię wszędzie, bez względu na trudny teren, oferując ekscytującą alternatywę dla uznanych marek na rynku. Przyjrzyjmy się im!
GX ULTIMATE
Nie ma granic, których nie da się przekroczyć!
 
Mocniejszy z dwóch silników i najmocniejszy Panasonic obecnie na rynku, GX Ultimate jest tutaj, aby pomóc Ci zdobyć nawet najbardziej wymagające szczyty. Stały dopływ mocy pomoże Ci osiągnąć Twoje cele rowerowe, nawet nie będziesz wiedział jak!

Z maksymalnym momentem obrotowym 90 Nm silnik generuje mnóstwo mocy nawet w trudnym terenie, co czyni go idealnym dla rowerów typu e-górskie. Kompaktowa konstrukcja i waga nieco poniżej 3 kg dodatkowo najlepiej pasuje do ram MTB. Jest to jeden z najmocniejszych silników elektrycznych na rynku.
 
GX POWER PLUS
Ciesz się z dodatkowych kilometrów
 
Świetna wydajność dla tych, którzy chcą cieszyć się szybką i relaksującą jazdą - zwłaszcza na wymagających leśnych drogach lub szutrach. Silnik Panasonic GX Power Plus to świetny wybór zwłaszcza na długie przejażdżki.

Jest tylko nieznacznie cięższy od GX Ultimate, ale to wciąż jeden z najlżejszych silników montowanych centralnie na rynku. 75 Nm dodatkowego momentu obrotowego sprawia, że z łatwością poradzi sobie w trudniejszym terenie i na ścieżkach rowerowych.
 
  Panasonic GX Ultimate Panasonic GX Power Plus
Moment obrotowy 90 Nm 75 Nm
Moc 250W (max. 500W) 250W (max. 500W)
Współczynnik Q (rozstaw korb) 165,8 mm 191 mm
Waga 2,95 kg 3,2 kg
 
Obsługa
Szybka i przejrzysta
 
Oba rowery posiadają nowoczesny kolorowy wyświetlacz. Do wyboru są 4 rodzaje wspomagania - ECO, STANDARD, HIGH i AUTO. Pierwsze trzy to już uznana klasyka, ale tryb automatyczny to ciekawa innowacja.

Dzieje się tak dlatego, że współpracuje z czujnikiem skrętu i dozuje wspomaganie elektryczne w zależności od siły, jaką przykładasz do pedałów. Oszczędza to energię i czas - w rzeczywistości, jeśli jeździsz po trudnym terenie, nie musisz przełączać trybów podczas jazdy.

Oba silniki są ciche i nie tracą na mocy nawet przy wyższych obrotach. Jeśli szukasz czegoś więcej w rowerze elektrycznym, zdecydowanie polecamy modele Crussis z silnikami Panasonic!
Subskrybuj newsletter
Newsletter