Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Jak wybrać inteligentną deskorolkę elektryczną?

 

Szukasz nowego i świeżego sposobu na spędzenie wolnego czasu, dobrą zabawę podczas ćwiczeń mięśni? Przedstawiamy inteligentną deskorolkę elektryczną . Deskorolka elektryczna to nowoczesny środek transportu z intuicyjną kontrolą, którego nawet początkujący może się nauczyć w kilka minut. Po prostu wsiadaj, pochyl się i ruszaj - nie ma w tym nic bardziej skomplikowanego. Ponadto inteligentne deskorolki elektryczne są odpowiednie dla prawie wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu cała rodzina może jeździć na nich. W tym przewodniku dowiesz się, jak wybrać urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom.

 

Podobnie jak deskorolka elektryczna z rączką, inteligentna deskorolka elektryczna działa na zasadzie systemu żyroskopowego ze zintegrowanym oprogramowaniem do kompensacji pozycji użytkownika podczas jazdy. Czujniki są wbudowane w koła pojazdu, aby rejestrować, ile użytkownik pochyla się. Informacje te są przetwarzane przez żyroskopy i przekazywane do komputera. Im bardziej użytkownik pochyla się do przodu, tym szybciej płyta sterująca obraca silniki kół, dzięki czemu urządzenie „łapie” środek ciężkości użytkownika. Ten sprytny i prosty mechanizm pozwala kontrolować prędkość urządzenia za pomocą własnej wagi.

Zalety jazdy na inteligentnej deskorolce elektrycznej

  • Idealna do jazdy po mieście - deskorolki elektryczne są szczególnie odpowiednie do jazdy na płaskich i twardych powierzchniach bez przeszkód, co oznacza, że można je używać szczególnie w mieście (lub na ścieżkach rowerowych). Idź na zakupy lub do parku, albo po prostu przed blok.
  • Intuicyjna obsługa - Podczas jazdy na inteligentnej deskorolce elektrycznej na pierwszy rzut oka może wydawać się to przerażające, ale nie ma w tym nic skomplikowanego. Nawet kompletny początkujący szybko nauczy się obsługiwać urządzenie. Inteligentna deskorolka reaguje intuicyjnie na Twój ruch, więc potrzebujesz tylko krótkiego treningu, a potem będziesz na niej śmigać.
  • Poprawa równowagi - podczas jazdy na jednoosiowej deskorolce elektrycznej środek ciężkości ciągle się zmienia, więc musisz być czujny i wypoziomowany. Będziesz przy tym angażował głębokie mięśnie, które zwykle są bardzo trudne do ćwiczenia, poprawiając ogólną koordynację i równowagę.
  • Przenośna - gdy Twoja deskorolka rozładowuje się lub nie chcesz jej dłużej używać, możesz wziąć ją do ręki lub po prostu spakować do torby lub plecaka.
  • Akumulator - po rozładowaniu urządzenia wystarczy podłączyć ładowarkę i za dwie godziny można wrócić i jeździć dalej.
  • Przyjazna dla środowiska - jazda pojazdami elektrycznymi jest nie tylko zabawą, ale także jest przyjazna dla środowiska! Przemierzając przez piękną okolicę swojego domu, możesz powiedzieć sobie, że postarałeś się chronić środowisko, kupując swój pojazd elektryczny.
  • Funkcje bezpieczeństwa - Wszystkie nasze lampy ostrzegawcze są wyposażone w światła LED zapewniające lepszą widoczność i solidne błotniki, które chronią przed latającymi kamieniami lub zachlapaniem.
  • Niskie koszty utrzymania - nie trzeba przejmować się kosztami utrzymania urządzenia. Wystarczy regularnie sprawdzać baterię.

Jak wybrać inteligentna deskorolkę elektryczną?

Przy wyborze deskorolki elektrycznej należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszą rzeczą jest zastanowienie się, kto będzie na niej jeździł i w jakim celu. Następnie musisz pomyśleć o zasięgu, prędkości maksymalnej, rozmiarze kół i innych cechach.

Kto będzie jeździł na inteligentnej deskorolce elektrycznej?

Deskorolki elektryczne są w stanie rozwinąć stosunkowo dużą prędkość, więc jeśli wybierasz urządzenie dla mniejszego dziecka, wybierz model o niższej prędkości maksymalnej. Oferujemy kilka modeli dla dzieci B2. Mają także krótszy bieżnik i węższe koła. Oczywiście dla nastolatków i dorosłych lepiej jest wybrać jeden z  mocniejszych modelów deskorolki, który może osiągać prędkość do 12 km / h . Następnie oczywiście konieczne jest monitorowanie nośności każdego modelu. Nośność większości naszych deskorolek przekracza 100 kg .

Uwaga: Minimalna waga użytkownika wynosi 20 kg .

Dokąd pojedziesz na deskorolce elektrycznej?

Inteligentne deskorolki elektryczne mogą mieć różne zastosowania. Możesz ich używać do podróżowania po mieście , wycieczek do parku lub po ścieżce rowerowej lub do poruszania się po dużych obszarach korporacyjnych. W tym kontekście należy wziąć pod uwagę rozmiar opony. Większość naszych deskorolek elektrycznych ma koła 10ʺ. Jeśli zamierzasz jeździć na łagodnym terenie inteligentną deskorolką elektryczną, to ta wielkość kół będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli jednak wiesz, że będziesz korzystać z deskorolki tylko na płaskiej powierzchni, możesz wybrać urządzenie z mniejszymi kołami. Zaletą takich urządzeń jest to, że można ich używać do trików.

Zasięg

Inteligentna deskorolka elektryczna jest zasilana z akumulatora, dlatego jej zasięg zależy głównie od jego pojemności. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę dwa inne czynniki - wagę użytkownika i teren, którym podążasz. Im mniejsza waga użytkownika, tym mniej akumulator jest obciążony, a urządzenie jest w stanie pokonać większy dystans. Jeśli jedziesz po płaskiej i solidnej powierzchni bez przeszkód, będziesz podróżować jeszcze dalej. Jeśli podjedziesz pod górę lub po łagodnym terenie, zasięg będzie krótszy. Większość deskorolek ma średni zasięg około 20 km, ale niektóre modele mogą pokonywać odległości do 40 km. (deskorolki elektryczne dla dzieci mają średni zasięg około 15 km, ale mogą też osiągać do 20 km.) Średni i maksymalny zasięg każdego modelu można znaleźć w opisie produktu.

Prędkość

Choć na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać, jazda na inteligentnej deskorolce elektrycznej może być bardzo szybka. Maksymalna prędkość najmocniejszych modeli wynosi 12 km/h. Ze względów bezpieczeństwa dziecięce deskorolki mają mniejszą prędkość. Należy zachować ostrożność, aby utrzymać maksymalną prędkość. Jeśli spróbujesz ją przekroczyć, deskorolka zatrzyma się lub zasygnalizuje przekroczenie limitu w inny sposób. Dlatego uważaj, aby nie upaść.

Czy masz możliwość korzystania z opcjonalnych akcesoriów?

Jazda na deskorolce elektrycznej jest sama w sobie niezwykłym i ekscytującym doświadczeniem. Ale jeśli zostaniesz entuzjastą i szukasz czegoś dodatkowego, mamy dla Ciebie Gokart! Podczepia się go do inteligentnej deskorolki elektrycznej i całość nagle zamienia ją w pojazd trójkołowy! Fotel jest wyposażony w dźwignie sterujące i może być dostosowany do praktycznie każdej deskorolki elektrycznej o rozmiarach kół od 6,5ʺ do 10ʺ. Prowadzenie tak ulepszonej deskorolki elektrycznej to prawdziwe doświadczenie - na pewno będziesz się dobrze bawić!

Teraz wybór własnej inteligentnej deskorolki elektrycznej zależy tylko od osobistego gustu. Jeśli szukasz niekonwencjonalnego środka transportu, który z pewnością przyciągnie twoją uwagę, to urządzenie z pewnością jest właściwym wyborem dla Ciebie. Wygląda stylowo, ponadczasowo i sprawia wiele radości. Ponadto poprawisz swoją kondycję i poćwiczysz trudno dostępne mięśnie. Możesz kupić urządzenie dla każdego członka rodziny i wybrać się na wycieczkę grupową. Nawet najspokojniejsi nastolatkowie nie będą w stanie oprzeć się takiej atrakcji, jak deskorolka elektryczna. Tylko nie zapomnij kupić kasków i ochraniaczy. Nigdy nie należy lekceważyć bezpieczeństwa!

Zapisz się do newslettera
Newsletter