Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Devron - Europejski producent rowerów

Na rynku jest obecnie wiele znanych na całym świecie marek rowerowych. Jednak nawet mniej znane marki mają swoje miejsce, których nie można przeoczyć, takich jak rumuński Devron, który stale toruje sobie drogę na szczyt. Główną strategią marketingową Devron jest świetny stosunek ceny do jakości, dlatego jest tak popularny. Dowiedzmy się więcej o tym europejskim producencie.

Devron - Europejski producent rowerów
Devron - Europejski producent rowerów

Rozwój marki

W 1999 roku powstała rumuńska firma DHS Bike Parts. Później stworzyła markę DHS, która zaczęła produkować wszystkie rodzaje rowerów. W kolejnych latach firma koncentrowała się głównie na rozwoju, a nie na produkcji. Istotna zmiana nastąpiła w 2008 r., kiedy ukończono nowy obiekt o powierzchni 31 000 m2. Liczba pracowników wzrosła do 350 i rozpoczęto produkcję.

Celem firmy było osiągnięcie sukcesu na rynku, zarówno pod względem marki, jak i wyższych ambicji. 5 lat później przyszła kolejna zmiana. W 2013 roku wprowadzono nową markę Devron. Devron funkcjonuje jako rodzaj „lepiej rozwiniętego brata” dla DHS. Wyróżnia się głównie elementami wyższej klasy, wyszukanymi detalami i modnymi wzorami ram.

Produkcja stale się rozwija, podobnie jak zakłady produkcyjne o maksymalnej zdolności produkcyjnej 600 000 rowerów rocznie. Firma eksportuje do ponad 20 krajów na świecie, co daje jej honorowe miejsce wśród europejskich producentów rowerów.

Rowery elektryczne Devron

DHS Bike Parts produkuje obecnie ponad 100 modeli rowerów, z których ponad połowa to rowery Devron. Produkcja koncentruje się również na rowerach elektrycznych, które stały się ogromnym trendem na rynku rowerowym. Europejski producent oferuje zarówno najpopularniejsze typy - miejskie e-rowery, jak i trekkingowe e-rowery. W 2016 roku rozpoczęli produkcję zupełnie nowych modeli górskich rowerów elektrycznych, odpowiednich dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zaleta e-rowerów Devron leży w ich silnikach, dostarczanych przez producenta silników elektrycznych Bafang. Silniki można umieścić z przodu, z tyłu lub na środku roweru. Inne ważne elementy to akumulator o dużej pojemności i czytelny panel sterowania. Lepiej wyposażone e-rowery Devron oferują duży wyświetlacz LCD, który oprócz bieżącej prędkości pokazuje również przebytą odległość, stan baterii lub wybrany program.Dodatkowe artykuły:

Zapisz się do newslettera
Newsletter