Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Damskie rowery trekkingowe i crossowe

Damskie rowery trekkingowe i crossowe są bardzo polecane ze względu na ich uniwersalność. Rowery trekkingowe i crossowe są "kompromisem" między rowerem drogowym...

Damskie rowery trekkingowe i crossowe są bardzo polecane ze względu na ich uniwersalnośćRowery trekkingowe i crossowe są "kompromisem" między rowerem drogowym a górskim.

W przeciwieństwie do rowerów górskich, w przypadku jazdy na rowerze trekkingowym pozycja siedząca jest bardziej pionowa, przez co jazda jest bardziej wygodna. Rowery te mają też większe 28-calowe koła i cieńsze opony, co czyni je bardziej odpowiednimi do szybkiej jazdy po asfaltowej drodze. Obecnie w rowerach crossowych posiadanie przedniego amortyzatora jest standardem, aby zapewnić rowerzyście odpowiedni komfort w czasie jazdy po terenie.

Dodatkowo geometria ramy damskich rowerów trekkingowych jest dostosowana do bardziej komfortowej jazdy, a także do wsiadania i wysiadania z roweru.

Damskie rowery trekkingowe i crossowe są wzbogacone o akcesoria takie jak dzwonek, bagażnik, błotniki, światła i tym podobne.

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni rozmiar i rodzaj roweru? Sprawdź naszą stronę z poradami.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rowerów certyfikowanych producentów, takich jak DHS, KELLYS oraz wielu innych. W przypadku wielu wybranych modeli oferujemy przedłużoną gwarancję.

Damskie rowery trekkingowe i crossowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter