Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Zbroje motocyklowe

Jeśli interesujesz się motorami, na pewno słyszałeś, czym są zbroje motocyklowe. Jest to część z ubrań do jazdy na nich, które pozwolą ochronić całe tułowie przed...

Jeśli interesujesz się motorami, na pewno słyszałeś, czym są zbroje motocyklowe. Jest to część z ubrań do jazdy na nich, które pozwolą ochronić całe tułowie przed uderzeniami i zabezpieczyć je podczas ewentualnego wypadku. Jeśli jeszcze nie masz ich w swojej garderobie, lepiej nie zwlekaj i poznaj pozycje, które są w naszym sklepie!

Ochraniacze tułowia dla dorosłych i dzieci

W naszej ofercie można znaleźć zbroje na motor zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Pancerz juniorski na motor chroni klatkę piersiową, kręgosłup, ramiona oraz łokcie, przez co nie musisz już inwestować w inne akcesoria do zabezpieczenia swojego ciała. Jest to także kwestia wygody podczas szykowania się do jazdy. Zamki i paski umożliwiają jego regulację. Wszystkie modele wykonane są oddychającego materiału, przez co ich noszenie nie powoduje dyskomfortu. Tkanina, z jakiej są wykonane to MaxDura 600-D. Jak można się domyślić, od odzieży ochronnej na motocykl wymagane jest posiadanie certyfikatów, wszystkie produkty, które można znaleźć na naszej stronie, takowe mają i gwarantują wysoką jakość.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi ofertami, które oferuje nasz  Internetowy sklep sportowy  takimi jak:

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter