Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Ochraniacze na kolana i łokcie

Pamiętaj o bezpieczeństwie podczas jazdy na motorze i zwróć uwagę na niezbędne wyposażenie, jakim są ochraniacze na kolana i łokcie. Niektóre z nich mogą być wbudowane...

Pamiętaj o bezpieczeństwie podczas jazdy na motorze i zwróć uwagę na niezbędne wyposażenie, jakim są ochraniacze na kolana i łokcie. Niektóre z nich mogą być wbudowane w inne części garderoby albo jako pojedynczy element ubioru.

Jakie ochraniacze na kolana wybrać?

W ofercie posiadamy rozbudowane wersje ochraniaczy kolan i goleni w jednym. Najbardziej popularne jednak są ochraniacze ramion i łokci, które można włożyć do kurtki motocyklowej. Wszystkie ochraniacze motocyklowe tworzone są z myślą o zwolennikach jazdy na motorach, aby zapewnić im nie tylko bezpieczeństwo, ale także i komfort podczas jazdy, niezależnie od warunków. Niektóre wersje ochraniaczy na kolana są dedykowane do zastosowania wraz ze specjalnymi spodniami motocyklowymi. Jeśli chcesz dobrać idealne nakolanniki na motor, oferujemy fachową pomoc i doradztwo.

Nasz internetowy sklep sportowy oferuje nie tylko protektory motocyklowe na kolana dla kobiet i mężczyzn, ale także i całą odzież ochronną, w tym kurtki na motor, rękawice motocyklowe, buty motocyklowe oraz spodnie motocyklowe. Niezależnie od pogody powinieneś dbać o swoje bezpieczeństwo i wyruszając w trasę na motocyklu ubrać adekwatną odzież oraz akcesoria. Ochronią Cię one przed uderzeniami kamieni i żwirku spod kół oraz zabezpieczą poszczególne partie ciała podczas ewentualnego wypadku.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter