Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kominiarki motocyklowe

Kominiarka motocyklowa jest nieodłączną częścią jazdy motocyklem. Nasz asortyment obejmuje wielofunkcyjne kominiarki motocyklowe, a także oddzielne osłony szyi,...

Kominiarka motocyklowa jest nieodłączną częścią jazdy motocyklem. Nasz asortyment obejmuje wielofunkcyjne kominiarki motocyklowe, a także oddzielne osłony szyi, takie jak chusty motocyklowe czy kominy motocyklowe. Sprawdź, co oferuje nasz internetowy sklep sportowy!

Kominiarka motocyklowa — ochrona głowy w ciepłe i zimne dni

Kominiarki na motor pełnią ważną funkcję podczas jazdy, chroniąc głowę i twarz przed wiatrem i zimnym powietrzem w okresie jesiennym oraz przed upałem i przegrzaniem podczas letnich temperatur. Dzięki nim nawet długotrwała jazda na motocyklu nie spowoduje, że skóra szyi i głowy się spoci. W naszej ofercie dostępna jest:

  • kominiarka motocyklowa na lato zapewniająca prawidłowe odprowadzanie wilgoci,
  • kominiarka termoaktywna motocyklowa zimowa zabezpieczająca skórę przed wiatrem i mrozem, której materiał nie marszczy się na ciele i dobrze się układa, przylegając do twarzy. Kominiarki na motocykl z termoaktywnego materiału mogą służyć również do jazdy na nartach lub na rowerze.

Kominiarka na motor jest bardzo praktycznym i higienicznym rozwiązaniem, bo dzięki niej skóra głowy nie ma bezpośredniego kontaktu z kaskiem. Można ją łatwo wyprać, podczas gdy czyszczenie wnętrza kasku sprawia o wiele więcej trudności.

W naszej ofercie oprócz kominiarek motocyklowych znajdziesz też inne potrzebne elementy ubioru, np.: kurtki na motor, spodnie motocyklowe, rękawice motocyklowe, buty motocyklowe oraz różne akcesoria motocyklowe. Zapraszamy!

Kominiarki motocyklowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter