Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rowery elektryczne z pakietem korzyści!

Rowery elektryczne z pakietem korzyści!
Rowery elektryczne z pakietem korzyści!

Drogi Kliencie,

Z ogromną radością przedstawiamy Wam naszą ekskluzywną ofertę rowerów elektrycznych, zaprojektowaną z myślą o spełnieniu Waszych najwyższych oczekiwań. Jakość, innowacja oraz niezawodność to fundamenty, na których opieramy naszą ofertę, a dzięki specjalnie przygotowanym warunkom zakupu, możecie cieszyć się wyjątkowymi rowerami w niepowtarzalnych cenach.

✔️ Prezenty do rowerów elektrycznych: NOWE

✔️ Rozszerzona 3-letnia gwarancja GRATIS NOWE

Na rowery Crussis zakupione w naszym sklepie oferujemy gratis automatyczne przedłużenie gwarancji o dodatkowy rok. Przedłużenie gwarancji zostanie automatycznie dodane do Twojego koszyka.

✔️ Wysyłka bez dodatkowych kosztów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy dumni mogąc zaoferować bezpłatną dostawę dla wszystkich rowerów elektrycznych w naszej ofercie. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nowy rower dotarł do Ciebie bezpiecznie, szybko i bez żadnych dodatkowych kosztów.

✔️ Bezpłatny zwrot w ciągu 90 dni

Z pełnym zrozumieniem dla Waszych potrzeb, rozszerzamy możliwość zwrotu zakupionego roweru do 90 dni bez podania przyczyny, z kompletnym zwrotem kosztów. Dajemy więcej czasu na podjęcie ostatecznej decyzji, zapewniając pełną elastyczność i komfort. Pamiętaj jednak, że rower nie może nosić śladów użytkowania. Pragniemy, by nasza polityka zwrotów była korzystna dla wszystkich stron, jednocześnie zachowując nasze wysokie standardy jakości i zadowolenia klienta.


✔️ Obniżone raty

Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania, dzięki którym możecie rozpocząć przygodę z Waszym nowym rowerem już od 300 zł miesięcznie. Oferujemy obniżone odsetki i stałą ratę nawet na 36 miesięcy, z możliwością skorzystania z popularnych rat 0% (RRSO 0%) na maksymalny okres spłaty wynoszący 10 miesięcy. Na stronie każdego produktu znajdziesz dedykowany kalkulator ratalny w którym sprawdzisz dokładne warunki zakupu na raty.

Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty i wybrania roweru, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nasz zespół ekspertów jest do Waszej dyspozycji, aby pomóc w wyborze idealnego modelu i odpowiedzieć na wszelkie pytania.
 

Zostań właścicielem roweru swoich marzeń – wybierz z nami:

Powiązane kategorie

Powiązane produkty

Subskrybuj newsletter
Newsletter