Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Czeska jakość i oryginalny design - kolekcja odzieży sportowej TrueCzech od inSPORTline

Czeska jakość i oryginalny design - kolekcja odzieży sportowej TrueCzech od inSPORTline
Czeska jakość i oryginalny design - kolekcja odzieży sportowej TrueCzech od inSPORTline

inSPORTline oferuje teraz własną czeską kolekcję odzieży sportowej i rekreacyjnej Kolekcja TrueCzech! Jednak miała przed sobą długą drogę, zanim mogła trafić w Twoje ręce.

Wielomiesięczne opracowywanie i testowanie kroju, dobór tkanin do kroju produktu i jego zastosowania. Staramy się projektować każdy krój tak, aby pasował do jak największej liczby typów sylwetki i abyś czuł się jak najbardziej komfortowo.

Jeśli chodzi o dzianiny bawełniane, ważne jest, aby były szyte w Czechach, dlatego współpracujemy z lokalnymi producentami i stawiamy na jakość najwyższej jakości włoskich tkanin dla funkcjonalnych materiałów. Komponenty z logo, w tym gumki, paski i logo, również pochodzą z Czech.

Komponenty muszą być zgodne z materiałem i innymi szczegółami produktu, dlatego są zawsze dostarczane przed samym materiałem. Po wykonaniu kroju i przetestowaniu kilku modeli z niewielkimi różnicami w sylwetce, przystępujemy do krojenia tkanin, które wykonujemy ręcznie, ze względu na konieczność absolutnej dokładności krojenia. Stosujemy nożyce krawieckie, elektryczne, piły tekstylne – tutaj zależy to od rodzaju materiału oraz jego składu i wagi. Po rozcięciu fragmentów tkaniny, krawcowa przejmuje produkcję konkretnego produktu. Po zmianie nici na kilku maszynach potrzebnych do danego zadania następuje sam proces szycia i montażu. Każdy produkt uszyty jest przez jedną konkretną szwaczkę. Jakość produktu zależy od doboru odpowiedniej tkaniny, konstrukcji i rozwoju kroju, ale także od jakościowych nici, które są bardzo ważnym elementem produktu. Obróbka to kolejny element układanki, aby produkt nie tylko dobrze się układał, ale także był trwały i cieszył użytkownika przez długi czas.

Po uszyciu Twojej sztuki, przejmą ją inne wprawne ręce, które sprawdzą, wyprasują produkt, złożą go i zapakują w opakowanie, w którym do Ciebie dotrze. Dostarczą również metkę z rodzajem produktu, rozmiarem i w tym momencie produkt jest gotowy do wysyłki w Twoje ręce.

Przeglądaj produkty:

Powiązane produkty

Zapisz się do newslettera
Newsletter