Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Poduszka sensomotoryczna do masażu inSPORTline Bumy BC100 - AKCJA PROMOCYJNA

Poduszka masująca z punktami masującymi do stymulacji punktów akupresury, odpowiednia do ćwiczeń i relaksu. więcej


Kolor: 

Wybierz wariant produktu

29,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,90 zł

89,90 zł

-67%

Oszczędzasz 60,00 zł

Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

 • Gwarancja 2 lata

Polecane akcesoria

Poduszka balansująca inSPORTline Bumy BC100 to wyjątkowa nadmuchiwana poduszka do balansowania o okrągłym kształcie, szczególnie przydatna podczas długotrwałego siedzenia. Powierzchnia składa się z punktów masujących, które poprawiają krążenie krwi i łagodzą napięcie mięśni. Wypukły kształt poprawia postawę podczas siedzenia i pomaga złagodzić ból pleców. Jej zaletą jest również stosunkowo szeroki zakres zastosowań.

Mata balansowa inSPORTline Bumy BC100 to świetne narzędzie do ćwiczeń mięśni stabilizujących i kręgosłupa. Podczas ćwiczeń regeneracyjnych jest często wykorzystywana do ćwiczenia równowagi posturalnej.

W dodatku, można ją pompować lub nadmuchiwać do pożądanej twardości, dzięki czemu może być stosowana w biurze, w domu lub w podróży. Mata do balansowania inSPORTline Bumy BC100 jest w pełni bezpieczna i odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Balans i Komfort

 

Poduszka balansująca inSPORTline Bumy BC100 to klucz do osiągnięcia idealnego balansu i nieporównywalnego komfortu podczas codziennego siedzenia. Dzięki jej unikalnej konstrukcji i wypukłej powierzchni z punktami masującymi, użytkownik może cieszyć się ciągłym masażem, poprawiającym krążenie i łagodzącym napięcie mięśni. Regulacja twardości pozwala na dostosowanie poduszki do indywidualnych preferencji, zapewniając optymalne wsparcie dla mięśni stabilizujących i kręgosłupa. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy relaksujesz się w domu, poduszka ta jest idealnym towarzyszem, który zwiększa wydajność i dobre samopoczucie przez cały dzień.

Zdrowy Kręgosłup

Mata balansowa inSPORTline Bumy BC100 została zaprojektowana z myślą o zdrowiu Twojego kręgosłupa. Jej regularne użytkowanie może znacząco poprawić posturę i zmniejszyć ból pleców, co jest kluczowe dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej. Dzięki specjalnej powierzchni do masażu oraz możliwości dostosowania twardości, mata ta jest nie tylko narzędziem do ćwiczeń równowagi posturalnej, ale również skutecznym środkiem zapobiegającym problemom związanym z długotrwałym siedzeniem. Zdrowy kręgosłup to fundament dobrego samopoczucia, a inSPORTline Bumy BC100 jest Twoim partnerem w budowaniu tego fundamentu każdego dnia.

Masaż w Każdym Miejscu

Z poduszką sensomotoryczną do masażu inSPORTline Bumy BC100, możesz cieszyć się relaksującym masażem gdziekolwiek jesteś – w domu, w pracy, a nawet w podróży. Ta lekka i łatwa do transportu poduszka zapewnia natychmiastowe ukojenie dla zmęczonych mięśni oraz poprawia krążenie krwi dzięki specjalnie zaprojektowanej powierzchni masującej. Bez względu na to, gdzie się znajdziesz, masaż w każdym miejscu jest teraz możliwy. Poduszka ta jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających sposobu na szybką regenerację i chcących utrzymać swoje ciało w najlepszej kondycji każdego dnia.


Opis techniczny:

 • wykonana z wytrzymałej i trwałej gumy
 • powierzchnia do masażu
 • możliwość pompowania pompką z igłą (brak w zestawie)
 • powierzchnia o delikatnej okrągłej strukturze
 • wykonana ze zdrowych materiałów
 • odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych
 • materiał: PCW
 • średnica: 33 cm
 • wysokość: 4 cm
 • waga: 0,83 kg
 • maksymalne obciążenie: 120 kg
 • nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego


inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 25 lat. Produkty są dostępne w ponad 34 krajach.

Zapraszamy do testowania naszych produktów w salonie firmowym inSPORTline Warszawa. ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa


Wideo

Obserwuj cenę produktów