Zapach prawdziwej skórzanej kurtki motocyklowej W-TEC Murayo to obietnica niekończących się tras, gdzie asfalt zlewa się z horyzontem, a warkot silnika bije w rytm Twojego serca. Ten skórzany kompan z najwyższej jakości skóry bydlęcej (Cowhide) to nie byle co, ale stylowy partner na każdą pogodę. Ergonomiczny krój dba o komfort w siodle, a pikowane panele na ramionach i lędźwiach nadają kurtce wyjątkowego charakteru i trwałości. Murayo to kurtka dla tych, którzy wiedzą, że solidna skóra to podstawa każdej motocyklowej opowieści.
Niech nie zmyli Cię jej stylowy wygląd – ta kurtka traktuje Twoje bezpieczeństwo bardzo poważnie. Pod powierzchnią kryją się wyjmowane protektory CE na łokciach i ramionach, gotowe przyjąć na siebie siłę uderzenia, podczas gdy piankowa wkładka na plecach tylko czeka, aż zastąpisz ją pełnoprawnym ochraniaczem. Solidne zamki YKK działają jak w szwajcarskim zegarku, a kołnierz na zatrzask nie zawiedzie Cię nawet przy silnym wietrze. A gdy akurat nie siedzisz na maszynie? Wystarczy wyjąć ochraniacze, by zyskać świetny element codziennej garderoby, za którym każdy się obejrzy.
Niezależnie od tego, czy trasa zaprowadzi Cię na gorące, letnie ulice, czy w chłodne, jesienne poranki, ta kurtka zawsze ma asa w rękawie. W chłodniejsze dni ogrzeje Cię odpinana podpinka ocieplająca i dresowy kaptur. Kiedy jednak dopadnie Cię letni upał, kurtka odkrywa swój największy atut – przemyślany system wentylacji. Dzięki otworom wentylacyjnym na zamek stworzysz wewnątrz idealny mikroklimat, który wraz z oddychającą podszewką mesh zamieni kurtkę w oazę komfortu. System dziewięciu kieszeni na suwak i rzep pozwoli Ci bezpiecznie przechować wszystko, czego potrzebujesz.
To po prostu mądrze zaprojektowana kurtka, którą doceni każdy prawdziwy motocyklista.
Opis techniczny:
- stylowa kurtka skórzana
- wyjmowane protektory CE:
- na łokciach: S+E, level 1, type B
- na ramionach: S, level 1, type B
- wyjmowana piankowa wkładka pleców
- system wentylacji:
- 2x przednie, boczne otwory wentylacyjne na zamek
- 2x tylne, boczne otwory wentylacyjne na zamek
- 2x otwory wentylacyjne na zamek pod pachami
- kieszeń na ochraniacz pleców (brak w zestawie)
- odpinana, wewnętrzna podpinka ocieplająca na zamek (z rękawami)
- wewnętrzna, oddychająca podszewka mesh
- odpinany dresowy kaptur na zamek ze ściągaczami
- ergonomiczny krój zapewniający idealną pozycję podczas jazdy
- system kieszeni:
- 4 kieszenie zewnętrzne zapinane na zamki YKK (na klatce piersiowej i brzuchu)
- 2 kieszenie wewnętrzne zapinane na rzep
- 3 kieszenie wewnętrzne zapinane na rzep w podpince ocieplającej
- główne zapięcie na solidny zamek YKK (rozmiar 10)
- rękawy zakończone zamkiem błyskawicznym
- kołnierz zapinany na zatrzask
- pikowane panele na ramionach, w górnej części rękawów i na lędźwiach
- tłoczone logo W-TEC na klatce piersiowej i na plecach
- materiał:
- zewnętrzny: 100% skóra bydlęca (Cowhide)
- podszewka: 100% poliester
Tabela rozmiarów (wymiary kurtki):
| Obwód klatki piersiowej (cm) | Obwód w pasie (cm) | Obwód bioder (cm) | Szerokość ramion (cm) | Długość rękawa (cm) | Długość całkowita (cm) | |
| M | 114 | 112 | 114 | 49 | 65 | 67 |
| L | 119 | 117 | 119 | 50 | 66 | 69 |
| XL | 124 | 122 | 124 | 51 | 68 | 70 |
| XXL | 128 | 126 | 128 | 52 | 69 | 72 |
| 3XL | 133 | 131 | 133 | 53 | 70 | 73 |
| 4XL | 136 | 134 | 136 | 54 | 71 | 74 |
| 5XL | 138 | 136 | 138 | 55 | 72 | 75 |
| XL poszerzona | 126 | 124 | 126 | 50 | 67 | 70 |
Jak mierzyć: Są to zewnętrzne wymiary odzieży po lekkim rozciągnięciu. To nie są pomiary ciała. Tak więc w najbardziej optymalnym przypadku porównaj wymiary z oryginalnymi ubraniami, które dobrze do Ciebie pasują. W przypadku odzieży z warstwami wewnętrznymi należy wziąć pod uwagę ich obecność.

inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.