Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Przenośna podkładka grzewcza na krzesło W-TEC Alytus ∙ emisja podczerwieni ∙ regulacja kąta oparcia ∙ 3 poziomy ciepła ∙ lekka 580 g Nowe recenzje

Przenośna podkładka grzewcza na krzesło W-TEC Alytus ∙ emisja podczerwieni ∙ regulacja kąta oparcia ∙ 3 poziomy ciepła ∙ lekka 580 g Nowe recenzje

Nowe recenzje

Ocena: 4.8
96%

użytkowników poleca

20

nowych recenzji użytkowników


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Super wynalazek 👍👍👍

W końcu nie wbijam kosy 😁


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.sk

(przetłumaczono automatycznie)

Spełnia wszystkie wymagania.

Dla myśliwego ok


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

pięknie się nagrzewa


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Używamy go do siedzeń wózków inwalidzkich dla seniorów i jeździmy dobrze w temperaturach około 0. Doskonale się nagrzewa nawet przy najniższym ustawieniu.


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.sk

(przetłumaczono automatycznie)

Kupiłem ten produkt, ponieważ pracuję w zimnym środowisku i jeżdżę samochodem.... służy mi do podgrzewania siedzenia, które nie ma funkcji ogrzewania.świetny gadżet


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Jesteśmy zadowoleni, 3 stopnie grzania, jako źródło można wykorzystać power bank - wytrzymujący ponad 10 godzin lub przedłużacz z ładowarką z wyjściem USB-A bezpośrednio do sieci.


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.sk

(przetłumaczono automatycznie)

dotychczasowa satysfakcja


KB
KB

Karel Bažant

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Super ciepło

Nie są


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Dobry


LR
LR

lukas reter

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Nie jest mi już zimno :-))