Poduszka z wypustkami AKU P100 inSPORTline
51,90 zł
Dostępny
Drewniana kolba do masażu do redukcji cellulitu, ukrwienia mięśni i wygładzenia skóry! więcej
E-shop: Dostępny - 5.5. u Ciebie - wysyłka dziś
Zamów do 15:00 jutro u Ciebie
W sklepach: | ||
---|---|---|
Centrala | dostępny | |
Warszawa | dostępny |
Gwarancja 2 lata
W naszym sklepie mają Państwo możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia – bez podawania przyczyny i zbędnych formalności. Wystarczy, że zwracany towar nie nosi śladów użytkowania wykraczających poza zwykłe zapoznanie się z jego cechami. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie dokonamy zwrotu pełnej kwoty zakupu.
Drewniana kolba do masażu inSPORTline Vitmar 200 to genialne narzędzie do masażu mającego na celu redukcję cellulitu! Tak zwana terapii drewnem skupia się właśnie na rozbijaniu tłuszczów poprzez stymulację układu limfatycznego i wypłukiwaniu nadmiaru płynów, tłuszczu i szkodliwych substancji. Dzięki swojemu kształtowi przyssawka wytwarza podciśnienie na skórze, doprowadza krew do mięśni i z czasem wygładza skórę.
Naturalne lakierowane drewno kauczukowe jest przetwarzane w taki sposób, aby narzędzie dobrze trzymało się w dłoni, a krawędź kolby była również zaokrąglona i dobrze dopasowywała się do konturów ciała. Dzięki średnicy 9,4 cm piersiówkę można stosować zwłaszcza na większe partie mięśniowe np. uda, plecy czy brzuch. Doświadczeni masażyści mogą również korzystać z 2 kolb jednocześnie!
Antycellulitowy Mistrz Masażu jest Twoim nowym, niezastąpionym partnerem w walce z niechcianym cellulitem. Wykorzystując tradycyjną metodę terapii drewnem, ta drewniana przyssawka do masażu inSPORTline Vitmar 200 intensywnie stymuluje układ limfatyczny, wspomagając redukcję cellulitu. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi i specjalnie zaprojektowanym nierównym brzegom, idealnie dopasowuje się do konturów Twojego ciała, oferując nie tylko skuteczność, ale i komfort użytkowania. Materiał z lakierowanego drewna kauczukowego gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo podczas masażu.
Doskonały drenaż limfatyczny jest kluczem do skutecznej eliminacji toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Drewniana kolba do masażu inSPORTline Vitmar 200 zapewnia intensywną stymulację, która wspiera naturalne procesy detoksykacyjne ciała. Dzięki specjalnie zaprojektowanej formie, umożliwia wykonanie głębokiego masażu drenażu limfatycznego, który nie tylko wspomaga walkę z cellulitem, ale również poprawia ogólną kondycję skóry, czyniąc ją bardziej jędrną i elastyczną.
Wygładź i ujędrnij skórę dzięki niezrównanej mocy drewnianej przyssawki do masażu inSPORTline Vitmar 200. Nie tylko efektywnie redukuje cellulit, ale również przyczynia się do poprawy krążenia krwi w skórze, co przekłada się na jej lepsze odżywienie i regenerację. Regularne stosowanie tego narzędzia pozwala na osiągnięcie wyraźnie gładkiej, ujędrnionej skóry, redukując widoczność nierówności i zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd. Masaż drewnianą kolbą jest nie tylko skuteczny, ale również stanowi moment relaksu i odprężenia, co dodatkowo wpływa na samopoczucie i ogólną kondycję skóry.
Opis techniczny:
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.
Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
Ocena: 5
użytkowników poleca
recenzje użytkowników
Zweryfikowany Klient
Oceniono: 3. 8. 2023
Produkt kupiony na inSPORTline.cz
(przetłumaczono automatycznie)
Jestem bardzo zadowolony
Rodzaj narzędzia | przyssawka |
---|---|
Materiał | Drewno kauczukowe |
Waga (g) | 182 g |