Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rękawice motocyklowe W-TEC Black Heart Restarter Nowe recenzje

Rękawice motocyklowe W-TEC Black Heart Restarter Nowe recenzje

Nowe recenzje

Ocena: 4.5
90%

użytkowników poleca

6

nowych recenzji użytkowników


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Kupiłem drugą parę rękawiczek z tej edycji Black Heart, wyglądają dobrze, dobrze się w nich jeździ, tylko po około dwóch latach rzep się zużywa i trzeba ciągle zapinać rękawiczki podczas jazdy i szukać miejsca, w którym jeszcze przez chwilę łapie 🤦🙄, ale i tak kupiłem je ponownie, bo poza tym są nadal w świetnym stanie pomimo prawie codziennego użytkowania, a po praniu wyglądają jak nowe. Muszę tylko wymienić rzepy i może zrobię to w przyszłości 😄. Zobaczę, jak długo wytrzymają te nowe, ale poza tym nie ma nic do zarzucenia i jestem zadowolony.

Ładny design, dobra jakość wykonania.

Z czasem rzepy zużywają się, więc ciągle się rozpinają.


David Žák

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)


MM
MM

Marek Musil

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na e-inSPORTline.pl

Ciepłe

Trochę sztywne


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na www.insportline.hu

(przetłumaczono automatycznie)

Wygląda dobrze.


MS
MS

Martin Slovák

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)