Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Buty motocyklowe W-TEC Feasel Nowe recenzje

Buty motocyklowe W-TEC Feasel Nowe recenzje

Nowe recenzje

Ocena: 4.6
92%

użytkowników poleca

9

nowych recenzji użytkowników


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Mogę polecić, przyzwoite buty w rozsądnej cenie. Alternatywa dla skądinąd większych, cięższych i twardszych "canadów", które na rowerze wydawały mi się zbyt hampulowate ;-)

wygodne, pasują (jeśli się trafi z rozmiarem), nigdzie nie uciskają, stylowe buty, wygodne nawet do chodzenia na rozsądne dystanse, na pierwszy rzut oka jakość materiału i porządne wykonanie, ale dopiero czas to zweryfikuje....


JS
JS

JIŘÍ STÁREK

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Ocenię to, jak tylko spróbuję. Na razie jestem w szpitalu.


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Ładne wykonanie, rozmiar odpowiada, materiał wysokiej jakości

Nic


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Są wysokiej jakości


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Zadowolenie

--


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na www.insportline.hu

(przetłumaczono automatycznie)

-

-

-


MF
MF

Miroslav Filipi

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Cena/wydajność/Dopasowanie/wygoda dla szerszych stóp

Jakość wykonania - niektórym szwom można by poświęcić więcej uwagi.


ZK
ZK

Zweryfikowany Klient

Produkt kupiony na inSPORTline.cz

(przetłumaczono automatycznie)

Są wygodne i miejmy nadzieję funkcjonalne

Jakość naprawy nie odpowiada jakości 1. Faliste na pięcie i palcach, białe plamy z niebarwionej skóry, podeszwa jest mocno cętkowana na biało, przemalowałem globiną, mam nadzieję, że wytrzyma jakiś czas