Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Trener równowagi z linkami do ćwiczeń inSPORTline Dome UNI - AKCJA PROMOCYJNA

Uniwersalna podkładka do ćwiczeń, plastikowa podstawa dla większej stabilności, antypoślizgowa podkładka, dla początkujących i zaawansowanych, ekspandery i pompka w opakowaniu. więcej

 • Darmowa dostawa

Kolor: 

Wybierz wariant produktu

331,42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,90 zł

389,90 zł

-15%

Oszczędzasz 58,48 zł

lub 10 x 33,14 zł z

BNP Paribas
Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

 • Towar dostarczymy do Ciebie całkowicie bezpłatnie.

 • Gwarancja 2 lata

Polecane akcesoria

Podkładka balansowa inSPORTline Dome UNI nadaje się do ćwiczeń aerobowych i ćwiczeń równowagi. Podkładkę można wykorzystać na dwa sposoby - miękką stroną do góry lub w dół. Umożliwia to wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń fitness i rehabilitacyjnych. Podkładka balansująca inSPOTline Dome Uni przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowej i zdolności utrzymywania równowagi. Regularne treningi pozwalają wzmocnić głębokie, trudnodostępne partie mięśni.

Ćwiczenia insPORTline Dome UNI skutecznie łagodzą ból pleców i stawów, dodatkowo ujędrniając całe ciało. Dwie elastyczne, gumowe linki umożliwiają trening mięśni górnych i dolnych kończyn. Za sprawą regulacji ciśnienia w podkładce, możesz łatwo dostosować poziom trudności ćwiczeń do swoich potrzeb. Upuszczając i napełniając powietrzem podkładkę, można kontrolować trudność ćwiczeń, dzięki czemu podkładka jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Nie jest to oryginalne Bosu

Balans Doskonały

Osiągnij perfekcyjną równowagę dzięki podkładce balansowej inSPORTline Dome UNI. To idealne narzędzie, które przekształci twoje treningi, wprowadzając elementy równowagi i koordynacji niezbędne do wzmacniania głębokich mięśni. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, trener równowagi inSPORTline Dome UNI oferuje możliwość dostosowania poziomu trudności poprzez prostą regulację ciśnienia. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie treningu do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając jednocześnie efektywne wzmocnienie całego ciała.

Stabilizacja Premium

Stabilizacja Premium to więcej niż zwykła podkładka do ćwiczeń. Wykonana z materiałów o wysokiej wytrzymałości, ta jednokomorowa podkładka powietrzna zapewnia najwyższy poziom stabilności podczas każdego treningu. Z inSPORTline Dome UNI, możesz wykonywać szeroki zakres ćwiczeń z użyciem elastycznych linków, które zwiększają zakres możliwości treningowych. Dzięki podstawie z utwardzonego PVC, ten produkt jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują najlepszej jakości i efektywności w każdym aspekcie swojego treningu równowagi.

Trening Pełen Mocy

Trening Pełen Mocy z podkładką balansową inSPORTline Dome UNI to gwarancja wszechstronnego wzmocnienia ciała. Dzięki dwóm dodatkowym linkom, ten produkt rozciąga możliwości treningowe na mięśnie górnych i dolnych kończyn, oferując kompleksowe wyzwanie dla Twojej siły i wytrzymałości. Regulacja ciśnienia w podkładce pozwala na łatwą zmianę poziomu trudności, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla każdego – od początkujących po profesjonalistów. Trening Pełen Mocy to nie tylko poprawa kondycji fizycznej, ale także wspieranie zdrowia pleców i stawów, dzięki czemu każda sesja treningowa przynosi maksymalne korzyści.


Opis techniczny:

 • wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości
 • jednokomorowa podkładka powietrzna
 • regulacja stopnia trudności poprzez zmianę ciśnienia
 • Podstawa wykonana z utwardzonego PVC
 • 2 dodatkowe linki, zwiększające zakres możliwych do wykonywania ćwiczeń
 • średnica powierzchni do balansowania: 54,5 cm
 • całkowita średnica: 57,5 cm (w obszarze ekspanderów 63,5 cm)
 • wysokość: 22 cm (można regulować przez zagęszczanie)
 • długość ekspanderów: 80 cm
 • maksymalna nośność: 200 kg
 • waga: 5 kg
 • wykonane z nietoksycznych materiałów
 • Zestaw zawiera pompkę
 • Nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego
Podczas ćwiczeń na gładkich powierzchniach, zalecamy stosowanie antypoślizgowej podkładki ochronnej. Nie jest to oryginalne bosu


inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 25 lat. Produkty są dostępne w ponad 34 krajach.

Zapraszamy do testowania naszych produktów w salonie firmowym inSPORTline Warszawa. ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa


Wideo


Specyfikacja

Średnica 57.50 cm
Maksymalna nośność 200 kg
Wysokość 25 cm
Pompka w zestawie Tak
Waga produktu 5 kg
Masaż miejscowy Nie
Materiał PVC
Typ podkładki Klasyczna z płaską podstawą

Podobne produkty

Obserwuj cenę produktów