Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Świąteczne prezenty z VIP gwarancją zwrotu

Świąteczne prezenty z VIP gwarancją zwrotu
Świąteczne prezenty z VIP gwarancją zwrotu


Drodzy klienci,

aby uprzyjemnić kupowanie prezentów przedświątecznych i pokazać Ci, że prezenty świąteczne przez Internet nie muszą być problemem, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową świąteczną gwarancję, w ramach której masz teraz możliwość zwrotu towarów zakupionych za pośrednictwem naszego e-sklepu lub sklepu stacjonarnego do 31 stycznia 2023 r., w przypadkach, gdy towary nie odpowiadają Ci pod względem rozmiaru lub z innego powodu. Nie musisz już przejmować się np. tym, co zrobić z prezentem, który nie pasował rozmiarem, kolorem itp. Nietrafiony prezent gwiazdkowy przyjmiemy z powrotem bez słowa sprzeciwu.


Jak zwrócić lub wymienić nietrafiony prezent?

Towar zakupiony w e-sklepie i sklepie stacjonarnym, który chcesz wymienić lub zwrócić we wskazanym okresie odeślij z powrotem na adres siedziby firmy (Ciemiętniki 19, 29-120 Kluczewsko) wraz z oświadczeniem od odstąpienia od umowy i dokumentem zakupu.

Aby przyspieszyć cały proces, prosimy o dołączenie wypełnionego oświadczenia o odstąpienia od umowy.

Warunki:

  • promocja dotyczy zakupów dokonanych od 25.10.2022
  • nietrafiony prezent świąteczny możesz wymienić lub zwrócić do 31.1.2023
  • promocja dotyczy wszystkich zakupów dokonanych na www.e-insportline.pl lub w sklepie stacjonarnym (ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa)
  • promocja dotyczy wyłącznie końcowego klienta detalicznego
  • promocja dotyczy towaru nieużywanego (zwracany towar musi być zapakowany - np. w oryginalne opakowanie transportowe lub karton, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być kompletny i nieuszkodzony)


Nasza wskazówka:

 

Życzymy udanych zakupów,
Zespół inSPORTline

Zapisz się do newslettera
Newsletter