Outdoor>Sprzęt wodny>Paddleboardy>Pompowane paddleboardy > Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018 (Numer produktu: 486418001)

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018 - Oferta specjalna

Wolniejszy i bardzo stabilny paddleboard (nie tylko) do jogi; średnia manewrowość; duża baza z wystarczającą ilością miejsca na ćwiczenia jogi; wiosło, plecak, pompka, smycz i płetwa w komplecie.

Wolniejszy i bardzo stabilny paddleboard (nie tylko) do jogi; średnia manewrowość; duża baza z wystarczającą ilością miejsca na ćwiczenia jogi; wiosło, plecak, pompka, smycz i płetwa w komplecie. więcej »

Dostępność:
Wysyłka natychmiastowa
Sklep Warszawa
Twoja cena:
3 890 zł Cena brutto
Cena netto:
3 162,57 zł
Stara cena:
4 599 zł
- Oszczędzasz 709 zł (15%)
Zniżka:
Kalkulator rat 0%

Polecane akcesoria

 • Opis
 • Parametry
 • Podobne produkty (1)
 • Wideo (10)

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 2018 to wyjątkowy paddleboard przeznaczony do ćwiczeń jogi na wodzie lub relaksacyjnych przejażdżek. Jego kształt zapewnia maksymalną stabilność, niezbędną podczas uprawiania jogi. Co więcej, został zaprojektowany specjalnie dla kobiet z akcesoriami w jasnych kolorach. Paddleboard do jogi 10.6 Lena jest średnio szybki i łatwy w manewrowaniu. Jego waga (12 kg) i nosność (120 kg) sprawiają, że jest to jedna z większych desek paddleboard. Z tyłu znajdują się elastyczne paski. Na spodzie płetwa o długości 20 cm zachowuje kierunek i stabilność. Zestaw zawiera regulowane wiosło z włókna szklanego, pompkę, płetwę i smycz na paddleboard. Wszystko jest zapakowane w stylowy plecak, który jest tego samego koloru, co pozostałe części zestawu. Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 jest przeznaczony do spokojnych powierzchni wody - rzek, jezior lub kanałów.

Deski Paddle Jobe wyróżniają się wysoką jakością i lekkością. Dzięki specjalnej technologii "heat bonded" SUPs Jobe są o ponad 1/3 lżejsze i bardziej wytrzymałe niż inne deski paddleboardowe, dzięki czemu są jedną z najlżejszych desek wiosłowych dostępnych na rynku. Poszczególne warstwy (są ich trzy) są spajane maszynowo w wysokich temperaturach, eliminując w ten sposób błąd człowieka i ograniczając użycie kleju (ręcznie klejone deski padowe mają do 15 warstw kleju, co powoduje występowanie widocznych wadliwych pęcherzyków i zmniejszona trwałość). Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonane są deski paddle, ich powierzchnia jest zniszczona, odporna na wgniecenia i przebicie. Materiały te pozwalają na nadmuchanie Paddleboardów Jobe do ciśnienia 20 PSI. W rezultacie mają nieporównywalnie lepszą jakość, stabilność i sztywność.

 

Dzięki wyrafinowanej konstrukcji i zaawansowanej technologii deski Jobe nie zginają się pod naciskiem, zachowując doskonałe właściwości.

Niemarkowe deski z wiosłem nie są tak solidne i nie radzą sobie ze standardowym obciążeniem. W wyniku tego mogą zginać znacząco w środku, co psuje wrażenie z pływania.


Paddleboardy Jobe wyposażone są w kompletny zestaw akcesoriów, w tym pompkę ze zdejmowanym miernikiem ciśnienia, w odblaskowym kolorze, pływające po wodzie aluminiowe wiosło, które jest dobrze widoczne na wodzie (nie wszystkie wiosła mogą unosić się na wodzie), smycz na paddleboard ( druty zabezpieczające), zestaw naprawczy i dużą wodoodporną torbę, w której można łatwo zmieścić cały sprzęt, aby przygotować się do podróży. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleść dobre miejsce, nadmuchać deskę, wskoczyć na nią i wiosłować.

 

Paddleboarding to nie tylko niesamowite zajęcia rekreacyjne, ale także złożone ćwiczenia. Zobacz, jakie mięśnie rozciągasz i wzmacniasz podczas paddleboardingu.

 


Pozytywny efekt paddleboardingu znajduje odzwierciedlenie w liczbie spalonych kalorii. W zależności od intensywności możesz spalić aż 1125 kalorii na godzinę:
 

                                          
 

 


Opis techniczny:

 • Nadaje się do ćwiczeń jogi na wodzie lub przejażdżek relaksacyjnych
 • Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych
 • Wysoka manewrowość
 • Wysoka stabilność
 • Nadaje się do spokojnych powierzchni wodnych - jezior, łagodnych rzek i kanałów
 • Kwadratowy ogon
 • Okrągły nos
 • Elastyczny uchwyt z tyłu
 • Uchwyt do wiosła z boku
 • Uchwyt do łatwego przenoszenia
 • Waga: 12 kg (w tym płetwa)
 • Pojemność: 322l
 • Limit wagi: 120 kg
 • Wymiary: 320 x 84 cm
 • Materiał struktury: 3 warstwy PCV 
 • Grubość: 15 cm


Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018 - Parametry produktu

Kategoria
Do Jogi, na spokojne wody
Nośność
120 kg
Délka desky
320 cm
Liczba akcesoriów
6
Objętość
322 L
Grubość płyty
15 cm
Šířka desky
84 cm
Waga
12 kg
Maksymalna liczba osób
1 osoba dorosła + 1 dziecko
Materiał konstrukcji
PCV

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018 - Sprawdź podobne produkty - dostępne

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - 20180.6 - model 2018 - FilmOPiNEO.pl 10 letnia gwarancija

Skontaktuj się z nami

Subskrybuj nas

OTRZYMUJ RABATY NA EMAIL