Outdoor>Sprzęt wodny>Paddleboardy>Pompowane paddleboardy > Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 (Numer produktu: 486616002)

Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 - Oferta specjalna

Pompowana deska do pływania dla młodszych i początkujących użytkowników, opływowy spiczasty kształt, użytkowanie rekreacyjne. W zestawie wiosło, pompka, plecak, smycz, płetwy.

Pompowana deska do pływania dla młodszych i początkujących użytkowników, opływowy spiczasty kształt, użytkowanie rekreacyjne. W zestawie wiosło, pompka, plecak, smycz, płetwy. więcej »

Dostępność:
Wysyłka natychmiastowa
Sklep Warszawa
Twoja cena:
3 419 zł Cena brutto
Cena netto:
2 779,65 zł
Stara cena:
3 799 zł
- Oszczędzasz 380 zł (10%)
Zniżka:
Kalkulator rat 0%

Polecane akcesoria

 • Opis
 • Parametry
 • Wideo (4)

Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4

Deska do pływania Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 jest przeznaczona dla młodszych i początkujących użytkowników, ważących mniej niż 60 kg. Deska jest bardzo lekka, co stanowi wielką zaletę przy częstym przemieszczaniu. Pełna zwrotność oraz wysoka stabilność deski, zwiększają szybkość reakcji, przez co zapewniają łatwość wykonywania manewrów oraz sprawne zmiany kierunkówPaddleboard Jobe Aero SUP 9.4 jest już całkowicie wyposażony w trzy płetwy, dzięki czemu przystosowany jest do użytkowania na łagodnych wodach powierzchniowych. W zestawie znajdują się regulowane wiosła aluminiowe, płetwy, nadmuchiwane pompką i kabel zabezpieczający (Paddleboard Leash). Wszystko zapakowane w stylowy plecak. Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 jest idealnym rozwiązaniem dla młodszych, lub dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Paddleboardami.

Paddleboardy Jobe wyróżniają się starannie wyselekcjowanymi materiałami o wysokiej jakości i łatwością manewrowania. Dzięki specjalnej technologii "drop-stitch" paddleboardy Jobe Aero SUP są o 1/3 lżejsze i o ok. 2/3  stabilniejsze niż paddleboardy innych marek i jest jedną z najlżejszych desek wśród paddleboardów na rynku.  Powierzchnia wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że paddleboardy są wysoce odporne na uszkodzenia, wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Deska do pływania Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 jest klejona nie ręcznie (ręcznie klejone paddleboardy są wykonane z  maksymalnie 15 warstwy kleju, co powoduje powstawanie widocznych pęcherzyków i niższą wytrzymałość, a co za tym idzie krótszą żywotność), ale za pomocą lasera. Paddleboardy Jobe pompowane są pod ciśnieniem 20 PSI, co gwarantuje lepsze zachowanie się w wodzie, stabilność i zwrotność.

Paddleboardy Jobe są dostarczane w zestawie ze wszystkimi akcesoriami, który zawiera potężną pompę z wyjmowanym dokładnym manometrem, aluminiowe wiosła  w odblaskowym kolorze, który zapewnia lepszą widoczność na wodzie, powodując tym samym znaczne zwiększenie bezpieczeństwa, Leash Paddleboard (kabel bezpieczeństwa) i duży, wodoodporny plecak w którym wszystkie te akcesoria są starannie zapakowane i gotowe do użytkowania.


Opis techniczny:

 • Paddleboard dla juniorów i początkujących do 60kg
 • Bardzo dobra zwrotność
 • Przystosowany do łagodnych akwenów wodnych
 • Dobra stabilność
 • Przystosowany do jazdy rekreacyjnej
 • egulowane wiosła aluminiowe, płetwy, nadmuchiwane pompą, kabel zabezpieczający, plecak
 • Opływowy spiczasty kształt
 • Waga: 7,2 kg (łącznie z płetwami)
 • Pojemność: 165 l
 • Ładowność: 60 kg
 • Wymiary: 285 x 76 cm
 • Grubość: 10 cm


Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 - Parametry produktu

Kategoria
Dla wszystkich, na spokojne wody, Mniej spokojne wody
Nośność
60 kg
Délka desky
285 cm
Liczba akcesoriów
6
Objętość
165 L
Grubość płyty
10 cm
Šířka desky
76 cm
Waga
7.20 kg
Maksymalna liczba osób
1 osoba
Materiał konstrukcji
PCV

Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 - Film

OPiNEO.pl 10 letnia gwarancija

Skontaktuj się z nami

Subskrybuj nas

OTRZYMUJ RABATY NA EMAIL